Zamień ten tekst na URL Webhooka

3 tygodnie
Start
25.9.2023
·
Robert Szewczyk
·

Zostań cyfrowym twórcą i zarabiaj online

Ten kurs przeprowadzi Cię przez cały proces budowania silnej marki osobistej i zarabiania w sieci. Poznasz sprawdzone sposoby, dzięki którym klienci, pracodawcy i partnerzy biznesowi sami będą się do Ciebie zgłaszać i chętnie polecać dalej. Nawet jeśli jesteś nietechniczny i jeszcze nikt Cię nie zna.

Dowiedz się wiecej
3 tygodnie
Start
2.10.2023
·
Daniel Noworyta
·

Zbuduj własne portfolio z Tailwind CSS

Podczas tego sprintu poznasz Tailwind CSS od podstaw, realizując praktyczne zadania oraz projekt, które mogą wzbogacić Twoje portfolio i budować swoją pozycję na rynku pracy. Nadchodzące trzy tygodnie mogą na długo zmienić sposób, w jaki pracujesz (lub będziesz pracować) na front-endzie. Przygotuj się na naukę w świetnej atmosferze w której z łatwością rozwiniesz swoje umiejętności.

Dowiedz się wiecej
3 tygodnie
Start
9.10.2023
·
Michał Wedlechowicz
·

AI dla Designera - Jak przyspieszyć z Midjourney

Odkryj potencjał AI w codziennej pracy grafika i designera. Nauczysz się korzystać z MidJourney, opanujesz techniki pisania promptów oraz przyspieszysz swoje projektowanie, tworząc obrazy za pomocą słów. Ten sprint, który przekształci Twój sposób pracy, pozwalając osiągnąć wyższą jakość projektów w krótszym czasie.

Dowiedz się wiecej