Zamień ten tekst na URL Webhooka

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia
Oops! Coś poszło nie tak - spróbuj jeszcze raz.

Wybierz specjalizację

UI, UX i Webdesign

UI, UX i Webdesign

Specjalizacja ta skupia się na projektowaniu interfejsów użytkownika (UI) oraz uczy jak zapewnić wyjątkowe doświadczenia użytkownika (UX) na stronach internetowych i aplikacjach. Nauczysz się projektować intuicyjne i estetyczne interfejsy, dowiesz się więcej o badaniu użytkowników, testowaniu prototypów oraz tworzeniu atrakcyjnych witryn internetowych. Jest to ważna dziedzina dla twórców cyfrowych, którzy chcą, aby ich produkty były łatwe w użyciu.
Sprawdź wszystkie wydania
Full-stack i Programowanie

Full-stack i Programowanie

Ta specjalizacja skupia się na pełnym rozwoju umiejętności programowania i obejmuje różne języki programowania, frameworki, narzędzia deweloperskie i praktyki projektowe.
Może Ci pomóc w zostaniu full-stack developerem, co oznacza, że nauczysz  się pracować zarówno na front-endzie, na który składa się, np. interfejs strony, układ tekstu, grafiki, animacje. Jak i na back-endzie, np. serwery, bazy danych, struktura kodu, czyli słowem to co sprawia, że strona działa prawidłowo.
Sprawdź wszystkie wydania
Grafika, Motion i 3D

Grafika, Motion i 3D

Ta specjalizacja koncentruje się na tworzeniu wizualnych treści, takich jak grafika komputerowa, animacje i trójwymiarowe modele. Nauczysz się nie tylko tworzenia ilustracji, animacji reklamowych, plakatów czy etykiet ale też projektowania trójwymiarowych obiektów.
Nie zabraknie też narzędzi AI, które zyskują co raz większą popularność w świecie grafiki.
To idealna specjalizacja dla osób z zamiłowaniem do kreatywnego projektowania.
Sprawdź wszystkie wydania
Foto, Audio i Wideo

Foto, Audio i Wideo

Specjalizacja ta koncentruje się na sztuce tworzenia i edycji obrazów, dźwięku i wideo. Poznasz nie tylko techniczne aspekty fotografii, ale też dowiesz się więcej na temat fotografii portretowej, produktowej czy nawet kulinarnej, a także nauczysz się obsługi programów takich jak np. Photoshop, Lightroom czy DaVinci Resolve. Nauczysz się też kreatywnego podejścia do tworzenia kompozycji wizualnych oraz produkcji dźwięku i filmu. To doskonała opcja dla pasjonatów sztuki audiowizualnej.
Sprawdź wszystkie wydania
Biznes i Automatyzacje

Biznes i Automatyzacje

Ta specjalizacja skupia się na rozwijaniu umiejętności związanych z zarządzaniem biznesem oraz automatyzacją procesów, a także wykorzystaniem narzędzi AI. Poznasz zagadnienia związane z zarządzaniem projektami, marketingiem, AI (np. chatGPT) czy budowaniem wizerunku osobistego. Ponadto, dowiesz się jak wykorzystać narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych co pozwoli na usprawnienie Twoich działań i zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu.
Sprawdź wszystkie wydania