Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Apr 22, 2024
-
May 12, 2024
3 tygodnie
30 minut dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
599 zł
🔥
Dołączyło
5
70
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje  wszystkie specjalizacje) oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
36
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Marketing

Marketing na autopilocie: Wykorzystaj Automatyzacje i AI

Pracujesz w marketingu i widzisz, że przepalasz ogrom czasu na zadania, które są bez sensu? Ciągle klikanie powtarzalnych zadań, które muszą być zrobione, ale… zabierają ogrom energii. Jeśli chcesz oszczędzić swoje zasoby (energia, czas, chęci) to warto zainteresować się automatyzacją. Nawet jeśli Twój szef nie chce jej wdrożyć, to możesz sam to zrobić. W czasach narzędzi no-code jest to banalnie proste. Prócz czasu i energii zyskasz także nowe skille. Zobacz szczegóły i dołącz! To ułatwi Ci pracę na długie lata.

Mikołaj Brunka
Mikołaj Brunka
https://www.nocodework.io/
Julia Czarniak
Julia Czarniak
https://www.nocodework.io/
Opis

Czasy, w których robimy wszystko ręcznie, się kończą. Jeśli masz choć trochę ambicji, to wiesz, że automatyzacja zaczyna odgrywać ważną rolę w biznesie i marketingu. Jako marketer stoisz przed wyzwaniem, w którym musisz się edukować albo inni wyprą Cię z rynku. Z nami dojdziesz do poziomu, w którym potrafisz pracować MĄDRZE, a nie ciężko. O to chodzi, nie uważasz?

Jeśli chcesz rozwijać się jako marketer i jednocześnie zyskać więcej czasu na robienie rzeczy ważnych to dołącz do naszego sprintu (21-dniowego programu edukacyjnego), w którym stawiamy na PRAKTYKĘ. Przez 3 tygodnie będziesz dostawać od nas materiały video, pogłębienia tematu w formie tekstu, zadania i materiały dodatkowe dla chętnych.

W ten sposób zrozumiesz, jak działa automatyzacja i samodzielnie wdrożysz do swojej pracy takie ułatwienia jak:

 • Tworzenie kalendarza treści i automatyzacja publikowania
 • Wykorzystanie chatGPT w codziennej pracy
 • Automatyzacja w tworzeniu grafik
 • Automatyzacja tworzenia raportów
 • Automatyzacja E-mail marketingu

Dodatkowo dokładnie wyjaśnimy Ci jak działają takie narzędzia jak make, Make, Airtable, Mailerlite, ChatGPT, Buffer i DALL-E. Zrozumiesz też, na czym polega mapowanie procesów.

🚀 Program Marketing na autopilocie przeprowadzamy w formie Sprintu. Co to oznacza?

Sprint to forma szkolenia online wzbogacona o praktyczne ćwiczenia, element społecznościowy oraz realny kontakt z prowadzącym. Dość wielkich kursów, których nie masz czasu przerobić! Szkolenie to 15 lekcji, publikowanych przez 3 tygodnie, w dni robocze, które wymagają około 30 minut nauki dziennie. Każda lekcja pojawia się o 6:00 i masz cały dzień na jej wykonanie.

A jak wygląda lekcja? Jest to tekstowe wprowadzenie do tematu, odesłanie do filmów ze specjalnie przygotowanego na ten cel kursu, quizy, zadania praktyczne, a dla chętnych materiały dodatkowe. Raz w tygodniu spotkamy się na merytorycznym wydarzeniu, podczas którego poza wiedza odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Cały czas jesteśmy także dostępny w komentarzach pod lekcjami, udzielając feedbacku.

Celem kursu nie jest nauczyć Cię kolejnej umiejętności w teorii, ale pomóc Ci wystartować.

🤔 Dlaczego warto wziąć udział w Sprincie?

Jeśli poważnie myślisz o byciu w TOP 1% marketerów, to musisz rozumieć technologię. Ten kurs pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę, ustawić oczekiwania odpowiednio do Twoich mocy, zaplanować treści i odblokować kreatywność. Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie związane ze sprintem i skonsultujesz swoje wątpliwości.

Dowiesz się, co naprawdę liczy się w automatyzacji marketingu. Jeśli potrzebujesz motywacji lub pomocy w opracowaniu koncepcji, to jesteś w dobrym miejscu.

Cały Sprint opiera się na PRAKTYCZNYM podejściu do pracy. Ograniczamy się do minimum teorii.

⭐ Co zyskasz, uczestnicząc w kursie?

Know-how: Wiedza w Sprincie to najnowsza wiedza, pochodząca z początku 2024 roku. Całość ułożona w proces, który ma przyspieszyć Ci pracę, jednocześnie dbając o jakość, z którą chcesz być kojarzony. Treści zostały przygotowane przez praktyków, którzy tworzą jedną z najważniejszych polskich firm zajmujących się automatyzacją w biznesie. NoCodeWork w 2023 obsłużyło ponad 50 firm.

Czas: Filmy i lekcje zostały zweryfikowane pod kątem aktualnych danych i skondensowane do możliwie krótkich lekcji, abyś nie marnował czasu na zbędne elementy, które i tak nie mają znaczenia.

Plan: Zaczniemy od wprowadzenia do narzędzi i procesu automatyzacji. Zrozumiesz jak wdrażać je dla siebie i dla swojej firmy. W pierwszym tygodniu stworzysz plany wdrożenia oraz poznasz najważniejsze narzędzia. W drugim tygodniu m.in. nauczysz się automatycznie publikować oraz tworzyć grafiki. W trzecim tygodniu zrozumiesz co automatyzować, aby być bardziej produktywnym oraz uporządkujesz swoje digitalowe miejsce pracy.

Wsparcie: Nie uczysz się sam, ale pod okiem doświadczonych mentorów oraz wśród osób biorących udział w kursie. Spotykając problemy łatwiej rozwiązać je w grupie niż samodzielnie. W kursie możesz zadać dowolne pytanie i nie zostaniesz wyśmiany czy zignorowany, jak czasem dzieje się to w anonimowych dyskusjach w Internecie.

Wiemy, jak trudno jest wykroić czas na naukę. Jednak czas mija i odsetki podatku od nierobienia rosną z każdym miesiącem. Naszym celem jest pomóc Ci przejść od punktu, w którym jesteś dzisiaj do samodzielnego tworzenia automatyzacji. Przeprowadzimy Cię przez ten proces w taki sposób, abyś po 21-dniach potrafił robić to samodzielnie. Potrzebujemy tylko Twojego zaangażowania na poziomie 30 minut dziennie (bez weekendów) 😉

Nie zrobimy pracy za Ciebie, ale pomożemy przy większości elementów.

Cena tego sprintu to równowartość 2 godzin konsultacji z automatyzacji, a poza bezterminowym dostępem do kursu, społecznością i moim wsparciem otrzymujesz także porady skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

I jeszcze jedno — masz 14 dni gwarancji, gdy możesz zwrócić Sprint i otrzymać całą kwotę. Oznacza to, że całe ryzyko bierzemy na siebie. Możemy to zrobić, bo nie sprzedajemy kota w worku, a solidny, praktyczny produkt.

Przejdźmy przez Twoją edukację razem! Ramię w ramię! Do zobaczenia!

Dla kogo

✅ Dla kogo JEST ten kurs?

Ten Sprint powstał z myślą o praktykach / specjalistach, którzy chcą pracować lepiej i szybciej. Tak, o Tobie mówię. Ten proces powstał dla osób które:

 • Chcą zarabiać więcej, pracując tyle samo (albo i mniej)
 • Potrzebują wsparcia, podpowiedzi i nakierowania,
 • Nie wiedzą jakich narzędzi użyć w automatyzacji
 • Nie rozumieją jak zacząć automatyzować swoje otoczenie
 • Nie wiedzą, gdzie i po co automatyzować
 • Chcą być tymi marketerami, którzy potrafią więcej niż inni
 • Chcą wykorzystać automatyzację (oraz AI) w swojej codziennej pracy
 • Chcą zaimponować szefowi (lub swoim klientom)
 • Chcą w niedalekiej przyszłości przebranżowić się w kierunku Specjalisty ds. Automatyzacji lub T-shaped marketera

✅ Z tego kursu najbardziej skorzystają:

 • Specjaliści w obszarze; Digital Marketing, Social Media, Strategy, Performance — od juniora aż po team lidera, którzy pracują w małych i średnich firmach.
 • Freelancerzy i mikro-przedsiębiorcy działający w takich branżach jak marketing, HR, e-commerce, beauty, edukacja i IT.
 • Osoby, które nie mają żadnego pojęcia o automatyzacji i chcą szybko się tego nauczyć.
 • Osoby, które już zaczęły automatyzować, ale mają problem z kontynuacją lub widzą zahamowanie rozwoju.
 • Pasjonaci marketingu, którzy widzą wartość Automatyzacji & AI, ale wiedza z Youtube’a nie daje im wystarczająco dużo.
Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Tydzień 1 - Teoria i strategiczne podejście do automatyzacji

Nie chcemy Ci pokazać jak automatyzować kilka obszarów. My chcemy Ci pokazać jak zrozumieć automatyzację, aby móc samemu ją wdrażać, tam, gdzie będzie Ci potrzebna. Właśnie dlatego w pierwszym tygodniu skupimy się na zrozumieniu filozofii automatyzowania, przejdziemy przez mapowanie procesów oraz dokładnie omówimy, czym jest API. Dodatkowo stworzymy plan wdrażania automatyzacji.

Cel: Dać Ci mocne podstawy do zrozumienia, na co zwracać uwagę, jak zaplanować automatyzację i jak je samodzielnie wdrażać.

Tydzień 2 - Automatyzacje w Marketingi

W drugim tygodniu przejdziemy przez konkretne Case'y, które będą dosłowną instrukcją do wdrożenia takich automatyzacji jak: Tworzenie grafik, automatyczne wykorzystywanie chatGPT, kalendarz treści i automatyczne generowanie raportów.

Cel: Przeprowadzić Cię przez najczęstsze obszary automatyzacji w marketingu i pokazać Ci jak je wdrożyć.

Tydzień 3 - Automatyzacja w codzienności

W ostatnim tygodniu nauczymy Cię wykorzystywać automatyzację w swoich codziennych nawykach, które poprawią Twoją produktywność. Przejdziemy przez takie tematy jak automatyzacja w planie dnia, w mailu oraz w telefonie z systemem iOS. Dzięki temu małe roboty będą pomagać Ci w życiu :)

Cel: Wdrożyć automatyzacje w prostych czynnościach, których tak naprawdę nie musisz robić, bo może zrobić to za Ciebie robot.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Mikołaj Brunka
Mikołaj Brunka
https://www.nocodework.io/
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Automatyzuję i działam w no-code. Współtworzę NoCodeWork, w którym pomogliśmy już ponad 50 przedsiębiorcom w automatyzowaniu ich biznesów.

Julia Czarniak
Julia Czarniak
https://www.nocodework.io/
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Jestem zdeterminowaną i przedsiębiorczą specjalistką w dziedzinie automatyzacji i no-code, a swoją pierwszą firmę założyłam już w wieku 19 lat :)

Od 2021 roku, z niewzruszoną pasją i niezmienną energią, zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem takich narzędzi jak Make.com, Bubble.io, Airtable, Notion czy Softr, które zwiększają przychody i eliminują niepotrzebną, ręczną pracę.