Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Mar 11, 2024
-
Mar 29, 2024
3 tygodnie
30-60 minut dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
599 zł
🔥
Dołączyło
5
64
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje specjalizację Grafika, Motion i 3D, (lub wszystkie specjalizacje) oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Pamiętaj, że za coiny możesz wziąć udział w jednym sprincie w miesiącu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
48
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Grafika, Motion i 3D

Skuteczne kreacje reklamowe z wykorzystaniem AI

Projektuj trafne i konwertujące key viusale dla reklam i kampanii online. Korzystaj z profesjonalnie z najnowszych zdobyczy technologii AI łącząc je z Twoimi ulubionymi aplikacjami graficznymi, takimi jak Photoshop, czy Illustrator. Baw się formą i humorem, narzędziami i swoją wlaną kreatywnością. Teraz o wszystko możesz połączyć z wieloma narzędziami AI i pracować jako „Freelancer 2.0”.

Michał Wedlechowicz
Michał Wedlechowicz
https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Opis

Kampanie reklamowe online i w Social Media są stałym wsparcie wielu biznesów w sieci i e-commerców. Tworzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem komunikacji wizualnej to odrębna dziedzina projektowania graficznego, która wymaga wiele kreatywności, co wpływa na „klikalność” reklam. Agencje reklamowe są w tym zagadnieniu bardzo wymagające i najłatwiej jest kiedy otrzymujemy od nich gotowy Key Visual reklamy i rozstaje nam jedynie dorobienie nowych formatek. Ale co jeśli zostanie zlecone nam stworzenie takiego reklamowego klucza wizualnego od zera?

To trudne i wymagające zadania. Jednak dziś mamy wsparcie sztucznej inteligencji, która jak dobrze wiemy, może podsunąć nam ciekawe rozwiązania startowe, ale również z pomocą AI, możemy tworzyć assety, do dalszej obróbki i montażu w takich aplikacjach jak Adobe Illustrator, czy Adobe Photoshop.

Ale Sztuczna Inteligencja nie zrobi za nas wszystkiego.

Czynnik ludzki jest najważniejszy w kreacji, dlatego właśnie stworzyliśmy ten 3-tygodniowy Sprint technologiczny, w którym bez kompromisów pokażę Ci jak budować profesjonalne motywy i klucze wizualne do dużych kampanii online, abyś mógł rozwinąć swój warsztat o profesjonalne techniki pracy z narzędziami wspierając je Sztuczną inteligencją.

Na eduweb pojawiły się już 21-dniowe szkolenia, w których uczyliśmy jak pracować z takimi narzędziami AI jak DALL-E i Midjourney. Tym razem jednak dodamy do tego kombajnu Adobe Firefly i jego rewolucyjne funkcjonalności wbudowane w aplikacje desktopowe. Wykorzystamy całość do zbudowania porywających grafik reklamowych z Photoshopem, a dodatkowo w Figmie stworzymy rozbudowaną bibliotekę ascetów i grafik wraz z formatkami dla agencji reklamowej.

Dlatego ten Sprint nauczy Cię:

 • Profesjonalnego i legalnego wykorzystania AI w pracy
 • Zaawansowanych technik pracy z Photoshopem i Adobe Firefly
 • Wydajnego korzystania z modeli Midjourney 6.0 i DALL-E

Czego będziesz potrzebował:

 • Podstawowej wiedzy z zakresu projektowania graficznego
 • Znajomości przynajmniej podstaw pracy z Photoshopem
 • Umiejętności pisania minimum podstawowych promptów dla AI.
 • Dostępu do płatnych wersji ChatGPT i Midjourney.
 • 30-60 minut dziennie na naukę i praktykę.

Jednak nie musisz być ekspertem w dziedzinie AI, aby przystąpić do tego szkolenia, ani znać się na prompt engineeringu, aby móc przystąpić do tego Sprintu technologicznego.

Aby dołączyć do grupy kursantów, możesz kupić dostęp do Sprintu lub rozpoczynając nowy abonament w eduweb na tej stronie. Odkryj nowe możliwości w projektowaniu graficznym!

Dla kogo

Materiał Szkoleniowy został stworzony, dla projektantów graficznych pracujących już w zawodzie. Jest również przeznaczony dla artystów, którzy już pracowali z narzędziami AI, ale chcieliby wycisnąć maksimum z tego co oferują łącząc je ze swoimi własnymi umiejętnościami. Kto jeszcze może skorzystać z wiedzy zawartej w tym Sprincie?

 • Graficy pracujący w zawodzie od lat - Doświadczeni graficy i projektanci znajdą w kursie zaawansowane możliwości i techniki, które pozwolą im zwiększyć produktywność i jakość swojej pracy. Dowiedzą się, jak wykorzystywać generatywną sztuczną inteligencję do produkcyjnych zastosowań reklamowych i kreacji.
 • Studenci i absolwenci kierunków artystycznych i designu - Dla studentów i absolwentów kierunków związanych z grafiką i designem kurs stanowi doskonałą okazję do praktycznego rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy, a także poznania innych osób w branży. Zyskają nowe perspektywy i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.
 • Freelancerzy pracujący zdalnie dla dużych agencji reklamowych - dla nich materiał to droga do poznania zaawansowanych technik pracy z ulubionymi narzędziami desktopowymi i budowania takich kreacji, które sprawią, że zostaną docenieni wśród swoich zleceniodawców, co może przełożyć się pozytywnie na zarobki i ilość zleceń.

Po ukończeniu Sprintu trwającego 21 dni będziesz tworzył na jeszcze wyższym poziomie, a wiedza jaką zdobędziesz pozwoli Ci szybciej dowozić skuteczne kreacje reklamowe w profesjonalnej formie. Sztuczna inteligencja jak zawsze da Ci ogromny boost dla Twojej kreatywności i skróci czas pracy.

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Tydzień pierwszy: praktyczny projekt #1

Startujemy od razu z praktyką. Teorie w tym kursie ograniczamy do minimum. Na wstępie zajmujemy się wprowadzeniem do projektu, omówieniem briefu i opracowaniem wstępnych koncepcji. Pomoże nam w tym ChatGPT, któremu przekażemy nasze wytyczne. Następnie odpalimy Photoshopa oraz Midjourney w najnowszej szóstej wersji, aby wygenerować potrzebne materiały do dalszej pracy, a następnie zbudować profesjonalną kompozycję testując ją na różnych formatach.

Tydzień drugi: praktyczny projekt #2

W drugim projekcie wykorzystamy sporo zaawansowanych technik pracy z Photoshopem, takich jak metody wyostrzenia, maskowanie, profesjonalne selekcje, i wiele więcej. Ponadto skorzystamy z wbudowanego Generative Fill od Adobe Firefly w celu dobudowywania kadrów czy elementów. Będziemy generować materiały w Midjourney i Dell-E, przerzucając je i modyfikując na potrzeby naszych kreacji.

Tydzień trzeci: Praktyczny projekt #3.

Narzędzia takie jak Figma są dzisiaj standardem. Agencje reklamowe lubią mieć wgląd w proces projektowy i brać w nim udział. Nie ma na rynku lepszego narzędzia do wspólnej kolaboracji nad projektem i podglądu na żywo wszystkich operacji osób pracujących nad daną kreacją. Ponadto tworzenie komponentów ułatwia dopasowanie formatek do naszych potrzeb dzięki podmianie kolorystki i czy tekstów na wszystkich rozmiarach jednocześnie. Dlatego w tym kursie będziemy dużo pracować z Figmą. Z Photoshopa wyekspirujemy zasoby składające się na nasz KV, a w Figmie zbudujemy z nich ogromną bibliotekę materiałów i formatek do reklam.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Michał Wedlechowicz
Michał Wedlechowicz
https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz