Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Oct 2, 2023
-
Oct 20, 2023
3 tygodnie
30-60 min nauki dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
499 zł
399 zł
Dostępny także w ramach
abonamentu w cenie
199 zł
🔥
Dołączyło
5
0
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje specjalizację Full-stack i Programowanie (lub wszystkie specjalizacje) oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Pamiętaj, że za coiny możesz wziąć udział w jednym sprincie w miesiącu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram
Pozostało
70
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Full-stack i Programowanie

Zbuduj własne portfolio z Tailwind CSS

Podczas tego sprintu poznasz Tailwind CSS od podstaw, realizując praktyczne zadania oraz projekt, które mogą wzbogacić Twoje portfolio i budować swoją pozycję na rynku pracy. Nadchodzące trzy tygodnie mogą na długo zmienić sposób, w jaki pracujesz (lub będziesz pracować) na front-endzie. Przygotuj się na naukę w świetnej atmosferze w której z łatwością rozwiniesz swoje umiejętności.

Daniel Noworyta
Daniel Noworyta
www.programistafrontend.pl
Opis

Obecna sytuacja na rynku pracy sprawia, że poszerzanie swoich umiejętności w obszarach, których poszukują pracodawcy, staje się kluczowe. Aby Ci w tym pomóc, stworzyłem kurs „Zbuduj własne portfolio z Tailwind CSS”, w trakcie którego poznasz TailwindCSS — najpopularniejszą bibliotekę stylów wykorzystywaną na front-endzie.

Dlaczego TailwindCSS?

Ostatni raport „State of CSS” jasno wskazuje, że obecnie odkładanie nauki TailwindCSS na później nie jest najlepszym pomysłem. Dzięki swojej elastyczności i łatwości dostosowania, mamy do czynienia z biblioteką, która drastycznie przyspiesza wdrażanie interfejsów użytkownika.

Co zyskasz, uczestnicząc w kursie?

  • Czas: Przygotowałem materiały ograniczające teorię do niezbędnego minimum i niemal całkowicie skupiam się na praktycznych projektach zarówno prostych snippetów jak i większej strony www. Czas odzyskasz nie tylko w procesie nauki, ale również po ukończeniu kursu, gdy będziesz wykorzystywać TailwindCSS w swojej pracy.
  • Przewagę: Konkurencyjny rynek pracy w branży IT wymaga szukania przewag w postaci m.in. zestawu umiejętności, dzięki którym wyróżnisz się na rynku pracy. W trakcie mojego kursu zbudujesz lub rozwiniesz swoje portfolio projektów, które pomogą Ci w budowaniu swojej pozycji w oczach pracodawców.
  • Wsparcie: Nie uczysz się sam, ale pod okiem doświadczonego mentora oraz wśród osób biorących udział w kursie. Spotykając problemy łatwiej rozwiązać je w grupie niż samodzielnie. Obecność innych sprzyja także znalezieniu przestrzeni na naukę nowych rzeczy.

Struktura kursu:

Przez trzy intensywne tygodnie poprowadzę Cię przez wszystkie aspekty TailwindCSS:

  • Podstawy: Zrozumienie filozofii TailwindCSS i pierwsze kroki w jego świecie.
  • Zaawansowane techniki: Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać możliwości TailwindCSS, takie jak niestandardowe wtyczki, konfiguracja i wiele więcej.
  • Realne projekty: Zastosuj swoją wiedzę w praktyce, tworząc pojedyncze elementy UI oraz całą aplikację. Wszystko potem możesz dodać do swojego portfolio.

Dla kogo

Jeśli przynajmniej jeden z poniższych punktów opisuje Ciebie, to sygnał, że warto dołączyć do tego sprintu:

  1. Junior Front-end Developer: Jeśli zaczynasz naukę front-endu i chcesz w krótkim czasie zdobyć umiejętności, które mogą Ci realnie pomóc w zdobyciu pierwszej pracy lub awansie, w tym Sprincie znajdziesz wiedzę, która Ci w tym pomoże.
  2. Front-end Developer: Jeśli praca z CSS nie stanowi dla Ciebie problemu i nawet posiadasz już doświadczenie z TailwindCSS, które chcesz wzbogacić oraz rozwinąć swoje portfolio, to dołączenie do Sprintu będzie świetną inwestycją Twojego czasu.
  3. Designerzy i Designerki: Jeśli projektujesz i chcesz poszerzyć swoje zrozumienie procesu implementacji Twoich projektów w przeglądarce, nauka TailwindCSS jest genialnym ruchem. Dołączając do sprintu, zrozumiesz zasady obecne w CSS, które w wielu aspektach pokrywają się z tymi, które znasz np. z Figmy. Zdobycie tej wiedzy ułatwi Ci projektowanie oraz współpracę z programistami i programistkami.

Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza na temat TailwindCSS, ale zrozumienie HTML i CSS będzie bardzo pomocne w przyswajaniu materiału.

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Sesja wprowadzająca

W trakcie sesji zapoznasz się ze mną i uczestnikami kohorty. Poznasz podstawowe założenia, dostaniesz kilka porad, jak dobrze wykorzystać ten wspólny czas i zbudujesz odpowiednie nastawienie do wspólnej pracy.

Wspólne rozwiązywanie zadań + Sesja Q&A  #1 

W trakcie warsztatów wspólnie popracujemy nad zadaniami domowymi z pierwszego tygodnia. A także odpowiem na wszystkie pytania, które się pojawią. Wszystko po to, abyś przy minimalnym wysiłku i w jak najszybszym czasie zauważył efekty swoich działań.

Wspólne rozwiązywanie zadań + Sesja Q&A #2

W trakcie warsztatów wspólnie popracujemy nad zadaniami domowymi z drugiego tygodnia. A także odpowiem na wszystkie pytania, które się pojawią. Wszystko po to, abyś przy minimalnym wysiłku i w jak najszybszym czasie zauważył efekty swoich działań.

Spotkanie bonusowe: Projekt strony do Twojego Portfolio

Dedykowane spotkanie na temat stworzenia strony do portfolio przy użyciu TailwindCSS. Podczas spotkania omówimy niezbędne aspekty techniczne i przedstawię Ci gotową strategię działania.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu. Dostęp odbierzesz zarówno na stronie Sprintu jak i w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Daniel Noworyta
Daniel Noworyta
www.programistafrontend.pl
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

W grudniu 2020 roku zdobyłem swoją pierwszą pracę jako programista frontend dla jednego z największych Niemieckich koncernów. Dzisiaj pracuję zawodowo jako programista. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem na kanale YouTube. www.youtube.com/c/DanielNoworyta