Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Nov 13, 2023
-
Dec 1, 2023
3 tygodnie
30 minut dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
499 zł
399 zł
🔥
Dołączyło
5
85
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje wszystkie specjalizacje oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
54
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Opis

Na co dzień działasz w marketingu? Twoja praca opiera się na tworzeniu treści? Dowiedz się, jak możesz działać szybciej i z głową pełną pomysłów dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji w praktyce. 

Jedni go kochają, dla innych jest symbolem niepewnej przyszłości zawodowej. Wobec nowości technologicznych zdania zawsze będą podzielone…

Spójrzmy jednak na fakty: ChatGPT może kilkukrotnie przyśpieszyć Twoją pracę. Dzięki niemu możesz zaczynać z głową pełną pomysłów, które podsunie Ci sztuczna inteligencja. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie lubią zaczynać od zera i poszukują inspiracji do działania.

Całość została stworzona w taki sposób, aby nawet osoby, które nie miały do czynienia z chatGPT, potrafiły wyciągnąć ogrom praktycznej wiedzy. W kursie uczymy się przez działanie. Minimum teorii. Maksimum praktyki.

Czekają na Ciebie 3 tygodnie wspólnej pracy (30 minut dziennie), dzięki którym zrozumiesz podstawy chatGPT, dowiesz się jak działa prompting oraz przećwiczysz używanie AI w takich dziedzinach jak content, social media, SEO i SEM. 

Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie samodzielnie wykorzystywać potęgę sztucznej inteligencji, która znacznie ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę.

Będziesz jedną z pierwszych osób w branży, które potrafią używać i wykorzystać przewagę, jaką bez wątpienia daje sztuczna inteligencja.

Nie zabraknie także certyfikatu, który potwierdzi Twoje umiejętności w tym obszarze. 

Dla kogo

Ten sprint został zaprojektowany dla doświadczonych marketerów, freelancerów oraz Founderów małych biznesów, którzy czują, że chcą robić więcej i lepiej w krótszym czasie. Twoja praca może stać się prostsza z jednoczesnym generowaniem lepszych wyników. Kto dokładnie skorzysta na udziale w sprincie:

Początkujący marketerzy i freelancerzy

Praktyczne zrozumienie chataGPT pozwoli zaoszczędzić masę czasu, ułatwić pracę, generować lepsze wyniki i w efekcie… progresować jeszcze szybciej. To jest szczególnie ważne w życiu każdego juniora. Oczekiwania z góry są ogromne, a czasu brakuje. Tutaj pomoże mądra praca z narzędziami AI.

Zaawansowani marketerzy z wieloletnim stażem:

Sztuczna Inteligencja jest z nami od niedawna. Pierwsi marketerzy już zauważyli siłę chataGPT w ich codziennej pracy. Jeden specjalista potrafi wykonywać pracę 2 osób bez brania nadgodzin. Doświadczeni marketerzy znajdą w tym sprincie cenne techniki, które pozwalają im zwiększyć jakość swojej pracy. Dowiedzą się, jak wykorzystywać chatGPT w obszarze contentu, social media, SEO i SEM.

Studenci i absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem, marketingiem i mediami.

Dla studentów i absolwentów sprint stanowi doskonałą okazję do praktycznego rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy, a także poznania innych osób w branży. Zyskają nowe perspektywy i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.

Właściciele małych firm i przedsiębiorcy:

Prowadząc małą firmę, trzeba walczyć z kosztami. ChatGPT używany przez foundera potrafi w pełni uzupełnić zapotrzebowanie na copywriterów czy marketerów w firmie. Wiąże się to z ogromną oszczędnością pieniędzy i pozwala przekierować budżet w inne miejsce. Zamiast zatrudniać specjalistów, możesz używać narzędzi AI. 

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Tydzień 1: Podstawy chatGPT

Zaczniemy od podstaw, aby każdy dobrze zrozumiał jak działa chatGPT. Dokładnie omówimy prompting i rozwiążemy najczęstsze problemy. Dodatkowo w tym tygodniu spotkamy się na bonusowym webinarze, aby utrwalić ważne zagadnienia.

Tydzień 2: Praktyczne zastosowanie w codziennym życiu i pracy

W drugim tygodniu skupimy się na tworzeniu treści, wspomaganiu procesu kreatywnego i testowaniu promptów. 100% praktyki, po której zobaczysz mocne efekty swojej pracy. W tym tygodniu spotkamy się także na konsultacjach, które będą poświęcone Twoim problemom. Wspólnie je rozwiążemy.

Tydzień 3: Użycie chatGPT w różnych dziedzinach marketingu

Marketing jest szeroki. Właśnie dlatego w trzecim tygodniu spojrzymy na możliwości chataGPT z różnych perspektyw. Przejdziemy przez social media, SEO i SEM. Dokładnie zobaczysz, jak możesz używać Sztucznej Inteligencji w swojej codziennej pracy. W tym tygodniu także pojawią się konsultacje, na których wspólnie popracujemy nad Twoimi rezultatami.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Mateusz Cisowski
Mateusz Cisowski
https://mateuszcisowski.pl
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Zbudowałem i sprzedałem software house In’saneLab. Odpowiadałem za transformację produktową, a następnie technologiczną dla Industry 4.0 w ramach ANT Solutions. Projektuję rozwiązania technologiczne w agencji marketingowej Harbingers.

Pracowałem również z takimi gigantami jak: Aon, Novartis, Recaro, Auchan czy InterCars. 

W ostatnim czasie skupiam się na tym, co najbardziej mnie kręci, czyli jak automatyzacje i AI mogą działać za Ciebie i na Twoją korzyść. Pomagam zarządzać zmianą. Identyfikuję potrzeby, prowadzę warsztaty i szkolenia w formule “done with you”, dzięki czemu cały zespół ma wpływ na zmianę i nabiera odpowiednich umiejętności, aby ją kontynuować.