Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
May 13, 2024
-
May 31, 2024
3 tygodnie
30 minut dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
599 zł
🔥
Dołączyło
5
56
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje wszystkie specjalizacje oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
48
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Marketing

Od zera do EKSPERCKIEGO kanału na Youtube!

Wykorzystaj potencjał Youtube'a w swojej branży. Nie ma znaczenia czy jesteś przedsiębiorcą, ekspertem czy specjalistą. Obecność na Youtube może Ci się szybko zwrócić!

Wojtek Gruszka
Wojtek Gruszka
https://wojtekgruszka.pl
Opis

Jak dzielić się wiedzą oraz promować swoją pracę z minimalnym nakładem czasu i pracy?

Masz już dość mediów społecznościowych, a jednocześnie chcesz przyciągać uwagę ludzi w Twojej niszy? Nie masz czasu na zajmowanie się własnym marketingiem przez 3 godziny. Ba! Nawet godzina jest dużym wyzwaniem i to dwa razy w tygodniu.

Wciąż zadajesz sobie te same pytania:

 • od czego zacząć, aby raz włożony wysiłek żył możliwie długo?
 • jak wcisnąć tworzenie treści w napięty grafik życia zawodowego i rodzinnego?
 • czy ktokolwiek zechce słuchać tego, co mam do powiedzenia?
 • o czym mówić i jak angażować?
 • jak przekuć to w wyższe zarobki i nowe szanse dla rozwoju i biznesu?

Jednocześnie mija kolejny rok, a Ty wciąż wymieniasz czas na godziny i po wystawieniu faktury musisz zaczynać od nowa. Obserwujesz kolegów z branży, którzy wychylili głowę zza swoich komputerów i dzisiaj, zaledwie kilka lat później, są rozchwytywanymi postaciami i regularnymi gośćmi na konferencjach.

Zrób z nami pierwszy krok! Zacznij działać, wyjdź z ukrycia i z dumą dziel się tym, co już potrafisz.

Zapraszam Cię do Sprintu Youtube dla początkujących, który jest esencją ponad 5 lat mojej praktycznej wiedzy, zdobytej w ponad 800 filmach na kilku kanałach. Będzie to wspólna droga w której:

 • zrozumiesz, dlaczego to medium jest stabilne, przewidywalne i jakie posiada plusy
 • określisz, o czym chcesz publikować i stworzysz plan działania
 • zaplanujesz domowe studio bez wielkich inwestycji
 • nagrasz i opublikujesz swój pierwszy film

Youtube dla początkujących przeprowadzamy w formie Sprintu. Co to oznacza?

Sprint to forma szkolenia online wzbogacona o praktyczne ćwiczenia, element społecznościowy oraz realny kontakt z prowadzącym. Dość wielkich kursów, których nie masz czasu przerobić! Szkolenie to 15 lekcji, publikowanych przez 3 tygodnie, w dni robocze, które wymagają około 30 minut nauki dziennie. Każda lekcja pojawia się o 6:00 i masz cały dzień na jej wykonanie.

A jak wygląda lekcja? Jest to tekstowe wprowadzenie do tematu, odesłanie do filmów ze specjalnie przygotowanego na ten cel kursu, quizy, zadania praktyczne, a dla chętnych materiały dodatkowe. W tym kursie znajdziesz także checklisty i dokumenty do pobrania, które ułatwią Ci przejście przez cały kurs. Raz w tygodniu spotkamy się na merytorycznym wydarzeniu, podczas którego poza wiedza odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości. Cały czas jestem także dostępny w komentarzach pod lekcjami, udzielając feedbacku.

Celem kursu nie jest nauczyć Cię kolejnej umiejętności w teorii, ale pomóc Ci wystartować. Po Sprincie twój kanał będzie gotowy, opisany i przemyślany, a w publikacjach znajdziemy (minimum) jeden film. Dla osób, które to zrobią, pojawi się interesująca propozycja!

Dlaczego warto wziąć udział w Sprincie?

Jeśli poważnie myślisz o publicznym pokazywaniu swojej ekspertyzy, budowaniu społeczności i dzieleniu się wiedzą to możesz napotkać na wiele trudności. Ten kurs pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę, ustawić oczekiwania odpowiednio do Twoich mocy, zaplanować treści i odblokować kreatywność. 

Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie dotyczące publikacji na Youtubie i skonsultujesz swoje wątpliwości. Dzięki niedużej grupie każdemu pytaniu mogę poświęcić sporo swojej uwagi.

Dowiesz się co naprawdę liczy się na Youtubie i jak wykorzystać to na swoją korzyść. Jeśli potrzebujesz motywacji lub pomocy w opracowaniu koncepcji, to jesteś w dobrym miejscu.

Cały Sprint opiera się na PRAKTYCZNYM podejściu do pracy. Ograniczamy się do minimum teorii.

Dla kogo

Ten Sprint powstał z myślą o praktykach, specjalistach, których powinien usłyszeć świat. Tak, o Tobie mówię. Ten proces powstał dla osób które:

 • Są gotowe dzielić się wiedzą, ale nie wiedzą, od czego zacząć,
 • Chcą mieć więcej klientów, zleceń, więcej możliwości rozwoju biznesu lub stworzyć społeczność wokół tematu, który rozgrzewa ich serce,
 • Potrzebują wsparcia, podpowiedzi i nakierowania,
 • Publikują już lub chcą się wreszcie przełamać,
 • Chcą budować swoje miejsce w internecie z poczuciem, że robią to jakościowo, systematycznie i serio wartościowo,
 • Startują od zera lub mają za sobą pierwsze próby zakończone niepowodzeniem,
 • Chcą wykorzystać tę wiedzę do rozwoju w innych social mediach (moduł o pisaniu scenariusza da Ci do ręki potężne narzędzie),
 • Planują zbudować swój kanał od zera, robiąc to po godzinach lub w weekendy, a nie tworząc z niego główne źródło utrzymania.

Z tego kursu najbardziej skorzystają:

 • Specjaliści, którzy chcą pokazać się światu (wejdą na ścieżkę prezentowania swojej wiedzy, budowania wiarygodności i wzmacniania wizerunku),
 • Osoby, które już zaczęły publikować, ale mają problem z kontynuacją lub widzą zahamowanie wzrostu (skorzystają z audytu kanału i indywidualnych podpowiedzi)
 • Pasjonaci marketingu, którzy wiążą przyszłość z videomarketingiem i tworzeniem treści dla innych (zrozumieją zarówno zadania stojące przed twórcami video, jak i techniczne aspekty tej platformy),
 • Hobbyści, chcący dzielić się swoją wiedzą (choć kurs kierujemy do kontekstu zawodowego, to 85% wiedzy będzie uniwersalnej).

Dla kogo NIE JEST ten kurs?

 • Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli chcesz zbudować ogromny (+500 tys. subskrypcji) kanał w kilka miesięcy, bez zespołu, budżetu i pracy, a na dodatek zachowując wysoką jakość.
 • Nie kupuj go, jeśli myślisz, że swój kanał to dochód pasywny, a po zrobieniu 20 odcinków będziesz odcinał kupony — to się nie wydarzy.
 • To nie jest szkolenie dla Ciebie, jeśli nie jesteś przekonany czy w ogóle chcesz pokazywać się publicznie — jeśli nie, po prostu nie dołączaj.
 • Nie dołączaj, jeśli chcesz zadawać pytania i otrzymać tylko miłe odpowiedzi — będę szczery i jeśli tego zechcesz, wypunktuję wszystkie twoje braki, dla dobra Twojego i widzów.
 • Zamknij tę stronę, jeśli chcesz zbudować wielki zautomatyzowany kanał, bez twojej twarzy, który przynosi Ci tysiące dolarów i nie wymaga żadnej pracy.
 • Nie nauczę Cię jak robić doskonałe Shorty, Rolki i inne krótkie pionowe video. Uważam, że wcale ich nie potrzebujesz do budowy silnej pozycji w swojej niszy (nawet jeśli dookoła mówią inaczej).
Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Tydzień 1 - Strategia, czyli to, co ma znaczenie

Prowadzenie swojego kanału to setki decyzji, ale tylko kilka z nich jest naprawdę ważnych. Sprint rozpoczniemy od zrozumienia mechanizmów działania Youtube oraz określenia strategii, która będzie dopasowana do Ciebie. Nie chodzi nam o produkcję setek filmów, ale o celne odpowiadanie na problemy realnych odbiorców. Po stworzeniu strategii ułożymy prosty plan publikacji, z którym zaczniemy pracę.

Cel: zrozumieć mechanizm działania tej platformy, jej zalety oraz ułożyć plan na pierwsze publikacje.

Tydzień 2 - Treści, które przyciągają

W drugim tygodniu dowiesz się, dlaczego większość treści umiera jeszcze przed naciśnięciem przycisku RECORD. Skupimy się na tworzeniu scenariusza do twojego pierwszego filmu i podkręceniu go w taki sposób, aby widzowie nie chcieli przeskakiwać do innego okna przeglądarki. W kolejnym kroku skonfigurujemy Twoje domowe studio i przygotujemy do nagrań. Ten tydzień zakończymy nagraniem pierwszego filmu (lub filmów).

Cel: stworzyć scenariusz filmu, który wciąga, a następnie przygotować się do nagrań

Tydzień 3 - Publikacja pierwszego filmu

W ostatnim tygodniu zmontujesz swój prosty film, nawet jeśli myślisz, że masz dwie lewe ręce. Stworzymy twój kanał i zajmiemy się podstawową konfiguracją. Wreszcie przejdziemy do kluczowego momentu, czyli przygotowania do publikacji — dopracowania tytułu i miniatury oraz promocji nowego filmu. Tak naprawdę ta przygoda się nie kończy, a dopiero zaczyna.

Cel: opublikować swój pierwszy film na Youtubie

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Wojtek Gruszka
Wojtek Gruszka
https://wojtekgruszka.pl
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Kieruję światło reflektorów na ludzi, dla których pracuję.

Robię marketing i tworzę treści w internecie.