Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Oct 9, 2023
-
Oct 27, 2023
3 tygodnie
30-60 min nauki dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
499 zł
399 zł
🔥
Dołączyło
5
64
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje specjalizację Grafika, Motion i 3D, (lub wszystkie specjalizacje) oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Pamiętaj, że za coiny możesz wziąć udział w jednym sprincie w miesiącu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
65
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Grafika, Motion i 3D

AI dla Designera - Jak przyspieszyć z Midjourney

Odkryj potencjał AI w codziennej pracy grafika i designera. Nauczysz się korzystać z MidJourney, opanujesz techniki pisania promptów oraz przyspieszysz swoje projektowanie, tworząc obrazy za pomocą słów. Ten sprint, który przekształci Twój sposób pracy, pozwalając osiągnąć wyższą jakość projektów w krótszym czasie.

Michał Wedlechowicz
Michał Wedlechowicz
https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Opis

Kreatywni graficy i doskonali rzemieślnicy wizualnego fachu nie konkurują dzisiaj tylko między sobą. Na wymagającym rynku liczy się kreatywność, jakość pracy, dostarczanie grafik w terminie i ich końcowa użyteczność. Jeśli projektujesz to masz dwa wyjścia:

 1. Możesz wypierać spektakularnie szybki rozwój generatywnej sztucznej inteligencji i narzędzi, które potrafią kilkukrotnie przyspieszyć realizacje projektów. Udawać, że inni graficy nie korzystają z tych narzędzi i pracować dotychczasowym w tempie.
 2. Możesz także poznać potencjał i możliwości narzędzi, które pozwolą Ci tworzyć lepsze wysokojakościowe projekty, zwiększą ilość realizowanych zleceń i pozwolą zarabiać więcej lub zamykać komputer o wymarzonej porze i spędzić wieczór bez presji kolejnego zbliżającego się deadline’u.

W 3-tygodniowym sprincie AI dla designera nauczę Cię korzystać ze sztucznej inteligencji w trakcie procesu kreatywnego i realizacji praktycznych projektów takich jak na przykład KeyVisual. Będziemy korzystać z MidJourney, a ja pokażę Ci najgłębsze tajniki tego wspaniałego narzędzia oraz wprowadzę w techniki pisania promptów.

W ramach nauki poznasz nie tylko niezbędną szczyptę teorii, ale nauczysz się praktycznie tworzyć obrazy przy użyciu słów, a nie wyłącznie narzędzi takich jak Photoshop (chociaż nie obejdziemy się bez niego). Dzięki temu znacznie przyspieszysz swoje działania, a realizowane projekty będą jeszcze lepsze.

Co da Ci udział w tym sprincie?

 • Szybsza i efektywniejsza praca 

Dzięki wykorzystaniu AI przyspieszysz swój proces projektowania, co pozwoli Ci osiągnąć lepsze rezultaty w krótszym czasie. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad KeyVisual czy innymi projektami, narzędzia MidJourney znacznie usprawnią Twój workflow.

 • Kreatywne podejście

Nauczysz się tworzyć obrazy za pomocą słów, co otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości twórcze. Przestaniesz ograniczać się tylko do tradycyjnych narzędzi jak Photoshop, a zyskasz umiejętność generowania grafik za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji.

 • Pełne wykorzystanie AI 

Kurs nie tylko wprowadzi Cię w świat generatywnej sztucznej inteligencji, ale również dostarczy Ci narzędzi i wiedzy, aby w pełni wykorzystywać potencjał AI w swojej pracy. Od funkcji edytorskich po parametry i Multiprompting - poznasz wszystkie tajemnice korzystania z MidJourney.

 • Różnorodność projektów

Podczas kursu pracujemy nad różnymi projektami, włączając w to tworzenie moodboardów, Key Visual z wykorzystaniem MidJourney, dopracowywanie grafik w Photoshopie, inspiracje dla Landing Page oraz stworzymy finalny projekt w Figmie. Dzięki temu zdobędziesz wszechstronne umiejętności przydatne w różnych obszarach projektowania graficznego.

Ten kurs nie nauczy Cię:

 • zaawansowanej obróbki z użyciem Photoshopa (choć będziemy z niego korzystać)
 • korzystania z kilkunastu różnych narzędzi wspieranych AI
 • sprzedawania większej ilości projektów do klientów

Ten kurs nauczy Cię:

 • jak krok po kroku poznać i wykorzystać w działaniu Midjourney
 • myślenia oraz działania, które zwiększy twoją efektywność, czyli pozwoli zamykać więcej genialnych projektów w krótszym czasie.

Czego będziesz potrzebować:

 • otwartości na nową wiedzę i chęci sprawdzenia jej w boju
 • dostępu do Photoshopa i Midjourney
 • 30-60 minut dziennie na przerobienie lekcji i wdrożenie wiedzy

Na starcie nie potrzebujesz żadnej zaawansowanej wiedzy, skomplikowanych technik czy wiedzy tajemnej - przez wszystko przejdziemy krok po kroku.

Jeśli jesteś grafikiem i chcesz poznać możliwości narzędzi, które znacząco podniosą jakość Twojej pracy i poziom kreatywności, ten kurs jest dla Ciebie. Dołącz już teraz i wejdź na kolejny poziom zaawansowania oraz efektywności!

Dla kogo

Ten sprint został zaprojektowany dla grafików, którzy już działają w branży, ale do tej pory nie testowali narzędzi AI lub spoglądali na nie, co najmniej, bez entuzjazmu. Twoje projekty mogą stać się jeszcze lepsze dzięki kompanowi, jakim jest Midjourney. Kto jeszcze skorzysta na udziale w tym sprincie?

 • Początkujący graficy i designerzy:

Ten proces pozwoli początkującym od podstaw nauczyć się projektowania z wykorzystaniem generatywnej sztucznej inteligencji. Zmienić szalone kreatywne wizje w pierwsze szkice i szybciej stawiać pierwsze kroki w kreacji.

 • Zaawansowani graficy z wieloletnim stażem:

Doświadczeni graficy i projektanci znajdą w kursie cenne możliwości i techniki, które pozwolą im zwiększyć produktywność i jakość swojej pracy. Dowiedzą się, jak wykorzystywać generatywną sztuczną inteligencję do produkcyjnych zastosowań.

 • Marketerzy i pracownicy firm marketingowych:

Osoby odpowiedzialne za wdrażanie strategii marketingowych i agencje reklamowe mogą skorzystać z kursu, aby poznać nowe możliwości wykorzystania AI w swoich kampaniach. Banery, grafiki czy posty do social mediów mogą nabrać stylu, polotu i to bez wielkiego zespołu grafików. marketerzy nauczą się tworzyć efektywne Key Visuale dla klientów, generować lepsze makiety dla stron internetowych i korzystać z AI, aby zwiększyć atrakcyjność swoich projektów.

 • Studenci i absolwenci kierunków artystycznych oraz grafiki i designu:

Dla studentów i absolwentów kierunków związanych z grafiką i designem kurs stanowi doskonałą okazję do praktycznego rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy, a także poznania innych osób w branży. Zyskają nowe perspektywy i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.

 • Właściciele małych firm i przedsiębiorcy:

Właściciele małych firm i przedsiębiorcy, którzy samodzielnie zajmują się projektowaniem graficznym, mogą znaleźć w kursie wsparcie w usprawnieniu swoich działań. Nauczą się tworzyć profesjonalne grafiki bez konieczności angażowania zewnętrznych projektantów, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Niezależnie od tego, do której grupy należysz, ta 3-tygodniowa podróż pozwoli Ci poznać innych kreatywnych ludzi, zainspirować się możliwościami wykorzystania AI w codziennej pracy i spojrzeć na dotychczasową pracę świeżym spojrzeniem.

Dzięki połączeniu swoich własnych umiejętności graficznych z MidJourney mogę brać na swoje barki więcej projektów i realizować je szybciej za dokładnie taką samą stawkę - bo dlaczego nie?

Już za 3 tygodnie będziesz pracował zupełnie inaczej. Proces obmyślania koncepcji zrzucisz na Midjourney z pomocą odpowiednio napisanego promptu lub w całości wygenerujesz gotowe materiały do montażu w Photoshop czy innych aplikacjach graficznych.

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

1 tydzień - Wprowadzenie do Midjourney

Na początku zaczniemy od mocnych fundamentów. Nauczymy się podstaw pracy i zrozumienia mechanizmów działania Midjourney, podstawowych technik pisania promptów (czyli poleceń generujących obrazy), poznamy pierwsze funkcje i słowa kluczowe kreujące wyniki.

2 tydzień - Zaawansowany Prompting

Wchodzimy na kolejny poziom! Poznasz zaawansowane techniki i pojęcia takie jak multiprompt czy Revers Engineering. Otworzy Ci to możliwości tworzenia bardziej skomplikowanych grafik niż jabłko czy kubek z kawą. Nauczysz się kontrolować obrazy dzięki przydatnym parametrom w postaci specjalnych fraz. Zyskasz dzięki temu panowanie nad powtarzalnością stylu czy kolorystyką.

3 tydzień - Praktyczne zastosowanie AI w projektowaniu

To najbardziej fascynująca część. Zdobytą wiedzę, przekujemy na praktyczne działania w realizacji KeyVisuali. Stworzymy moodboardy oraz wykreujemy szereg pomysłów dzięki AI. Dopniemy nasz projekt do końca z wykorzystaniem ulubionych narzędzi graficznych.

Z boku znajdziesz listę lekcji, które będą składały się z video oraz tekstów. Poza tym, co tydzień spotkamy się na Live Q&A gdzie na żywo ocenię wykonane zadania i podpowiem, co jeszcze można zrobić, aby osiągnąć oczekiwane efekty.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Michał Wedlechowicz
Michał Wedlechowicz
https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz