Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Sep 25, 2023
-
Oct 16, 2023
3 tygodnie
Godzina nauki dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
499 zł
399 zł
🔥
Dołączyło
5
59
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje specjalizację Marketing (lub wszystkie specjalizacje) oraz posiadasz 400 $AHOY na swoim portfelu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram za
400
$AHOY
Pozostało
55
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Marketing

Zostań cyfrowym twórcą i zarabiaj online

Ten kurs przeprowadzi Cię przez cały proces budowania silnej marki osobistej i zarabiania w sieci. Poznasz sprawdzone sposoby, dzięki którym klienci, pracodawcy i partnerzy biznesowi sami będą się do Ciebie zgłaszać i chętnie polecać dalej. Nawet jeśli jesteś nietechniczny i jeszcze nikt Cię nie zna.

Robert Szewczyk
Robert Szewczyk
Opis

Kurs Twoja Droga Do Zostania Digitalowym Twórcą i Zarabiania Online to esencja mojej ponad 3-letniej pracy nad marką osobistą i budową biznesu online.

Całość została stworzona w taki sposób, aby nawet osoby nietechniczne (takie jak ja) dały sobie radę. Wspólnie stworzymy Twój projekt. Pokażę Ci wszystko krok po kroku. 

W kursie uczymy się przez działanie. Minimum teorii. Maksimum praktyki.

Czekają na Ciebie 4 moduły, dzięki którym określisz niezbędną strategię, która będzie fundamentem Twoich działań w sieci. Dzięki niej dotrzesz do osób, które są naprawdę zainteresowane Twoimi treściami i które w przyszłości zostaną Twoimi płacącymi klientami.

Nauczysz się tworzyć angażujące i ciekawe teksty w mediach społecznościowych, które ludzie chcą chętnie czytać a następnie kupować. 

Wystartujesz swój newsletter, dzięki któremu będziesz mógł docierać do odbiorców, sprzedawać swoje produkty i usługi, a także współpracować ze znanymi markami. 

Pokażę Ci, jak promować swoje treści, aby świat dowiedział się o Tobie i tych wszystkich wspaniałych rzeczach, które robisz. Nawet jeśli jeszcze nikt Cię jeszcze nie zna. 

Z pomocą tego kursu pracodawcy, partnerzy biznesowi i klienci sami będą się do Ciebie zgłaszać. Mało tego! Z uśmiechem na ustach zapłacą Ci więcej i polecą dalej.

Stworzyłem kurs, którego potrzebowałby Robert te kilka lat temu. Unikniesz wielu kosztownych błędów, które sam popełniłem… dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów.

Dla kogo

Specjaliści

Strategie i techniki zawarte w tym kursie pozwolą nie jednemu specjaliście stworzyć biznes na boku i dorobić drugą wypłatę lub porzucić etat i przejść na swoje. Bez konieczności bycia specjalistą ds. marketingu. Wszystkiego się tutaj nauczysz.

Freelancerzy i Founderzy Małych Biznesów 

Bycie Twórcą Online i umiejętnie budowanie marki osobistej sprawia, że klienci, pracodawcy i partnerzy biznesowi sami się do Ciebie zgłaszają. Ta wiedza pomaga w budowaniu rozpoznawalności, wizerunku eksperta i rozwijaniu biznesu online. To trochę jak gra na kodach, dzięki którym zyskujesz znaczną przewagę nad swoją konkurencją. 

Studenci i Juniorzy

Stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie marketingu? Ten kurs jest dla Ciebie! Najlepszą metodą nauki jest praktyka. Zaczniesz swoją przygodę na solidnych fundamentach, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu i przyśpieszą Twoją karierę. Całość została stworzona w taki sposób, abyś nie musiał ponosić praktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

Twórcy online

Działasz w sieci, ale nie widzisz efektów? Poświęcasz kilkanaście godzin tygodniowo, ale masz poczucie, jakby wszystko stało w miejscu? W tym kursie znajdziesz gotowe strategie oraz wskazówki, dzięki którym szybko dotrzesz do potencjalnych klientów i zmonetyzujesz swoje działania w sieci.

Osoby na etacie

Twoja aktualna praca nie sprawia Ci przyjemności, ale nie masz pojęcia, co robić? Spokojnie! Sam przez to przechodziłem. W środku zdradzę Ci mój gotowy proces, dzięki któremu zbudujesz źródło dodatkowego dochodu. A z czasem będziesz mógł zamienić je na pełnoprawny biznes online i zarabiać na swojej pasji. Tak, jak to było w moim przypadku.

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

Sesja wprowadzająca

W trakcie sesji zapoznasz się z mentorami i uczestnikami kohorty. Poznasz podstawowe założenia i zbudujesz odpowiednie oczekiwania.

Otwarte Warsztaty + Sesja Q&A  #1 

W trakcie warsztatów wspólnie popracujemy nad Twoim projektem. A także odpowiem na wszystkie pytania, które się pojawią. Wszystko po to, abyś przy minimalnym wysiłku i w jak najszybszym czasie zauważył efekty swoich działań.

Otwarte Warsztaty + Sesja Q&A #2

W trakcie warsztatów wspólnie popracujemy nad Twoim projektem. A także odpowiem na wszystkie pytania, które się pojawią. Wszystko po to, abyś przy minimalnym wysiłku i w jak najszybszym czasie zauważył efekty swoich działań.

Spotkanie bonusowe: Blog na Wordpressie od A do Z

Dedykowane spotkanie na temat stworzenia i prowadzenia własnego bloga, który w moim przypadku okazał się absolutnym game-changerem. Podczas spotkania omówimy niezbędne aspekty techniczne i przedstawię Ci gotową strategię działania.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu, płacąc za niego z pomocą $AHOY. To oznacza, że musisz najpierw zdobyć ich wystarczającą liczbę. Dla osób, które dopiero co kupiły abonament będzie to trudne, jednak jeśli masz już abonament od jakiegoś czasu, na pewno w ramach różnych aktywności zdobyłeś/aś już wystarczającą ilość do dołączenia. Tutaj dowiesz się więceje o tym, jak zdobywać $AHOY. Ważne jest także to, że korzystanie z nich jest możliwe wyłącznie w planach obejmujących społeczność. Dostęp odbierzesz w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament (musisz mieć $AHOY)

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Robert Szewczyk
Robert Szewczyk
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Od ponad 3 lat aktywnie tworzę treści w sieci i rozwijam markę osobistą, dzięki czemu mogłem rzucić etat w banku i otworzyć własny biznes online.Jestem współtwórcą społeczności dla Twórców Online i miłośników marketingu - Digital Creators Community.Prowadzę newsletter - Copyletter, gdzie co tydzień dziele się wiedzą z zakresu copywritingu oraz marketingu. Na swoim koncie mam kilka produktów cyfrowych, które zarabiają dla mnie 24/7.Pomagam Twórcom Online i Przedsiębiorcom optymalizować konwersje i skutecznie zwiększać sprzedaż produktów cyfrowych. Moje teksty wygenerowały dla nich ponad 1.500.000 PLN przychodu.