Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
Jun 24, 2024
-
Jul 22, 2024
3 tygodnie
60-90 min nauki dziennie
5.0
na podstawie
Dołączam za
599 zł
Dostępny także w ramach
abonamentu w cenie
199 zł
🔥
Dołączyło
5
0
osób

Możesz dołączyć, jeśli posiadasz abonament ahoy! który obejmuje specjalizację Biznes i Automatyzacje (lub wszystkie specjalizacje). Pamiętaj, że w ramach abonamentu możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu. Jeśli tak, wypełnij ankietę:

Odbieram
Pozostało
74
/
100
Zapisz się na listę oczekujących do kolejnej edycji sprintu
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano na listę rezerwową.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Biznes i Automatyzacje

MVP aplikacji w rekordowym czasie z Bubble (Logika)

Przekształć pomysły swoje lub Twoich klientów w funkcjonalne MVP. Zamień wizję w działający produkt w możliwie najkrótszym czasie. Wykorzystaj potencjał jaki daje edytor Bubble do stworzenia nowoczesnej aplikacji, która nie tylko działa, ale również doskonale się prezentuje na wszystkich urządzeniach. A to wszystko bez ani jednej linijki kodu i wiedzy programistycznej! Pamiętaj również o tym, że projekt ten podzieliłem na dwie części. Ten sprint to druga część, w której skupimy się na dodaniu logiki do designu, który przygotowaliśmy we wcześniejszym sprincie oraz na pracy z zaawansowanymi opcjami edytora Bubble.Jeżeli nie miałeś lub nie miałaś okazji uczestniczyć w poprzednim sprincie to nic straconego ponieważ materiały są już dostępne w formie kursu na platformie eduweb.pl!

Krzysiek Piekarz
Krzysiek Piekarz
https://webdevcaveman.com
Opis

Czy w Twojej głowie pojawił się pomysł na aplikację, która zrewolucjonizuje świat na miarę Facebook'a, Instagrama albo Airbnb? A może zgłosił się do Ciebie klient, który chce przetestować i wdrożyć swój projekt w jak najszybszym czasie?

Jeśli tak było to na pewno zadajesz sobie teraz kolejne pytanie - od czego zacząć? Czy muszę posiadać odpowiednią wiedzę programistyczną? Na jaki język programowania się zdecydować lub z jakiego gotowego framework'u skorzystać? A może zatrudnić profesjonalnego designera i software house, który pozwoli mi zrealizować ten projekt?

Niezależnie od tego czy czy zdecydujesz się działać sam/a, czy też przekażesz projekt do zewnętrznej agencji i tak staniesz przed kolejnym dylematem jakim jest nauka programowania lub konieczność przepalenia nawet setek tysięcy złoty na coś, co może okazać się niewypałem.

Na szczęście szybki rozwój narzędzi no-code sprawia, że możesz wybrać jeszcze trzecie wyjście. Zaprojektować, zbudować i wypuścić w świat swoją wymarzoną aplikację tylko za pomocą własnych sił i to bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej, a nawet posiadając jedynie podstawową znajomość narzędzi do design'u.

Pamiętaj również o tym, że projekt ten podzieliłem na dwie części. Ten sprint to druga część, w której zapoznamy się z bardziej zaawansowanymi opcjami, jakie zapewnia nam edytor Bubble. Zdobytą w ten sposób wiedzę teoretyczną wykorzystamy od razu w praktyce dodając do naszego statycznego designu odpowiednią logikę, dzięki czemu nasz finalny projekt będzie już w pełni działającą aplikacją.

Jeżeli nie miałeś lub nie miałaś okazji uczestniczyć w poprzednim sprincie to nic straconego ponieważ materiały są już dostępne w formie kursu na eduweb.pl!

Dodatkowo każdy uczestnik sprintu, który wyrazi takie życzenie otrzyma kopię mojej wersji aplikacji, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli rozpocząć pracę od tego samego punktu startowego.

Jeśli tylko potrafisz w podstawowym zakresie pracować z edytorem Bubble, budować w nim design aplikacji i rozumiesz czym są option sets oraz workflows to posiadanie wiedzy z poprzedniego sprintu nie jest koniecznie wymagane. Natomiast szczerze zachęcam Cię przynajmniej do przejrzenia materiałów z pierwszej części, gdzie skupiamy się właśnie na podstawach, ponieważ teraz będziemy efektywnie przechodzić do bardziej zaawansowanych tematów i rozbudowywać naszą aplikację.

A więc do boju - czas przekuć ideę na działający produkt za pomocą Bubble!

🚀 Czego nauczysz się w ramach tego Sprintu?

W tym 3-tygodniowym Sprincie „MVP aplikacji w rekordowym czasie z Bubble (Logika)” nauczę Cię jak zamienić statyczny layout na pełnoprawną aplikację. Poruszymy takie tematy jak praca z bazą danych, privacy rules oraz bardziej zaawansowane workflows, które dodamy zarówno na froncie jak i backendzie naszej aplikacji. Dzięki zdobytej wiedzy dodamy logikę wszędzie tam, gdzie tego wymaga nasz projekt, a dodatkowo wzbogacimy go o możliwość płatności poprzez najbardziej popularny na świecie system jakim jest Stripe. To jednak nie koniec ponieważ przygotowałem dla Ciebie również szereg innych ważnych zagadnień, które omówimy i wykorzystamy w praktyce.

W ramach nauki skupimy się na jak najbardziej praktycznym podejściu. Zapomnij o długich i nudnych lekcjach pełnych teorii, które zapomnisz zaraz po obejrzeniu. Będziemy budować a nie debatować! W ten sposób nauczysz się pracować z edytorem Bubble na poziomie zaawansowanym. Zrozumiesz jak zabezpieczyć swoje dane przed nieuprawnionym dostępem, w jaki sposób pobierać i dynamicznie filtrować rekordy z bazy danych. A także jak wykorzystać auto-binding by móc je aktualizować bez wykorzystania skomplikowanych workflows.

Dodamy do naszej aplikacji prosty komunikator, który pozwoli na wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami. Zadbamy również o możliwość wysyłania powiadomień mailowych poprzez zewnętrzne serwisy by ich wygląd był zgodny z naszym brandem. Nie zabraknie również takich tematów jak SSO z Google czy też proste automatyzacje z wykorzystaniem serwisu Make.

✅ Ten Sprint nauczy Cię:

- Pracy z edytorem Bubble na bardziej zaawansowanym poziomie

- Tego jak wyszukiwać, filtrować i edytować rekordy z bazy danych wbudowanej w Bubble

- Czym są privacy rules - czyli jak zabezpieczyć dostęp do naszych danych przed nieuprawnionym dostępem 

- Praktycznej pracy z frontend i backend workflows

- Dodatkowo wdrożymy do naszej aplikacji system płatności Stripe oraz powiadomienia mailowe z wykorzystaniem np. SendGrid i innych

- Pokażę Ci jak łączyć się z zewnętrznymi API poprzez dostępny w Bubble plugin API Connector

- A także jak rozszerzyć funkcjonalność naszej aplikacji poprzez proste automatyzacje z serwisem Make

- Na koniec zajmiemy się również podpięciem naszej customowej domeny oraz publikacją aplikacji

❓Czego będziesz potrzebować:

- Otwartości na nową wiedzę i chęci nauki

- Darmowej wersji tych narzędzi: Airtable, Stripe, SendGrid, Make

- Płatnego planu w Bubble - będziemy się starać pracować na darmowej wersji tak długo jak się da, ale ostatecznie wykupienie płatnego planu będzie wymagane

- Płatnej wersji Midjourney - tylko wtedy jeśli będziesz chciał lub chciała wygenerować własne grafiki, a nie korzystać z tych przygotowanych przeze mnie

- Konieczności wykupienia własnej domeny i customowego adresu mailowego - jeśli chcesz odwzorować wszystkie działania jakie prezentuję w sprincie

- Rejestracji w innych serwisach, z których będziemy korzystać - tu postaramy się zawsze wykorzystać plan darmowy, jeśli tylko będzie dostępny

- 90-120 minut dziennie na przyswajanie lekcji i praktykę.

Nie musisz posiadać wiedzy programistycznej by aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Niemniej zapoznanie się przynajmniej z podstawami programowania pozwoli Ci na szybsze zrozumienie i przyswojenie pewnych omawianych tematów. Jeśli natomiast jesteś już programistą lub designerem chcącym przenieść swoje umiejętności na zupełnie nowy poziom to ten Sprint jest również dla Ciebie!

Odkryj nowe możliwości jakie daje edytor Bubble i dołącz do grupy kursantów wykupując dostęp do sprintu na tej stronie!

Dla kogo

✅ Dla kogo JEST ten kurs?

Materiał szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby mogło z niego skorzystać jak najszersze grono odbiorców. Nieważne czy jesteś totalnym laikiem, czy też posiadasz już wiedzę z zakresu programowania lub designu, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. A więc kto jeszcze może skorzystać z wiedzy zawartej w tym sprincie?

  • Studenci - Ten kurs pozwoli początkującym od postaw nauczyć się pracy zarówno z designem, jak i logiką stron lub aplikacji i wprowadzi ich do niesamowitego świata narzędzi no-code by wyróżnić się na rynku pracy.
  • Freelancerzy - Dla osób planujących rozpocząć swoją własną działalność opartą o budowę aplikacji na potrzeby klientów jest to doskonałe kompedium wiedzy, by zacząć jak najszybciej zarabiać.
  • Profesjonalni programiści/designerzy - Dla nich ten Sprint będzie idealną możliwością rozwinięcia swoich dotychczasowych umiejętności. To najszybsza droga by przenieść się na zupełnie nowy poziom i budować aplikacje w rekordowym czasie i całkowicie bez kodu.
  • Właściciele firm i przedsiębiorcy - Ten Sprint pozwoli im zamienić pomysł na funkcjonalne MVP w możliwie jak najkrótszym czasie i bez konieczności przepalania pieniędzy na zewnętrzne agencje.

Po ukończeniu Sprintu trwającego 21 dni będziesz miał nie tylko wiedzę o tym jak pracować z edytorem Bubble, ale również nauczysz się jak zamienić statyczny layuot na swoje pierwsze MVP. Dodatkowo projekt, który przygotujemy jest na tyle nowoczesny i responsywny, że bez problemu będziesz mógł za zaprezentować w swoim portfolio!

Zobacz nagranie z ostatniego webinaru
Syllabus i harmonogram

🎯 Tydzień pierwszy: 

Omówienie zasad działania bazy danych, dodanie warstwy zabezpieczeń za pomocą privacy rules i zaawansowana praca z edytorem Bubble.

W pierwszym tygodniu naszego Sprintu skupimy się na tym by zrezygnować z option sets w tych miejscach, gdzie ich być nie powinno. W tym celu poruszymy bardzo ważny temat jakim są bazy danych, czym się kierować przy ich wyborze oraz dlaczego warto wybrać tą, którą out of the box zapewnia nam samo Bubble.

Nie zapomnimy również o tym by dodać odpowiednie data types do naszej bazy.

Kolejno zadbamy o to by odpowiednio zabezpieczyć nasze dane przed nieuprawnionym dostępem - czyli wykorzystamy w praktyce privacy rules. Mając na uwadze odpowiednie reguły nauczymy się jak pobierać, edytować i wyświetlać w naszej aplikacji właściwe dane oraz jak je zaimportować z zewnątrz.

Będziemy kontynuować naszą z workflows, które poznaliśmy już w poprzednim Sprincie, ale tym razem postaramy się, by były one bardziej zaawansowane. Dzięki temu będziemy mogli wzbogacić naszą aplikację o odpowiednią logikę, taką jak dynamiczne tworzenie listingów oraz bookowanie pobytu.

Ten tydzień to przede wszystkim poznanie i wykorzystanie w praktyce najbardziej podstawowych pojęć i działań związanych z programowaniem. Ale niech Cię nie przestraszy ten termin, ponieważ z Bubble uda nam się wdrożyć wymagane funkcjonalności w sposób prosty, szybki i oczywiście bez żadnej linijki kodu.

Cel: Opanowanie podstaw pracy z bazą danych, która stanowi rdzeń każdej nowoczesnej aplikacji. Praktyczne zastosowanie wiedzy o tym jak działają workflows i jak mogą nam pomóc uczynić nas serwis bardziej funkcjonalnym.

🎯 Tydzień drugi: Przebudowa istniejących stron naszego serwisu, wzbogacenie ich o potrzebną logikę oraz rozszerzenie naszej aplikacji o kolejne funkcjonalności.

W drugim tygodniu zajmiemy się różnymi aspektami tworzenia i optymalizacji dashboardu zarówno dla hosta, jak i gościa w naszej aplikacji. Skupimy się na zarządzaniu zarówno ofertami (Listings) jak i rezerwacjami (Bookings). Odpowiednim ich wyświetlaniu oraz możliwościami edycji i filtrowania. Kolejno zadbamy także o dodanie nowych typów danych, co umożliwi rozszerzenie funkcjonalności aplikacji.

Następnie zajmiemy się poprawkami na statycznych stronach, które przygotowaliśmy w poprzednim sprincie. Rozpoczniemy od zmian na stronie indexowej, aby była bardziej atrakcyjna i funkcjonalna. Kolejno zadbamy o wyświetlaniem wyników wyszukiwania na stronie search, gdzie dodamy filtry do wyszukiwarki, co ułatwi użytkownikom znalezienie odpowiednich ofert. Przeanalizujemy również problem z datami w filtrach, wprowadzimy paginację oraz wykorzystamy funkcję geolokalizacji w Bubble.

Naszym następnym krokiem będzie rozbudowa aplikacji o Wishlisty, co pozwoli użytkownikom zapisywać ulubione oferty. A także dodamy system recenzji (Reviews), który umożliwi użytkownikom ocenianie ofert. Nie zabraknie również opcji wdrożenia do naszego systemu customowego messengera. W tym celu najpierw zadbamy o odpowiedni design, a potem na jego podstawie dodamy odpowiednie data types i workflows. W ten sposób nasi userzy otrzymają możliwość komunikowania się między sobą. Ostatnim krokiem będzie wdrożenie odpowiednich przygotowań do pracy z kolejnym modułem.

Cel: Wzbogacenie naszych statycznym stron o wymaganą logikę, nauka pracy z filtrami podczas wyszukiwania rekordów w bazie danych oraz wdrożenie dodatkowych funkcjonalności by stworzyć jak najbardziej wszechstronny serwis.

🎯 Tydzień trzeci: Wdrożenie do naszej aplikacji systemu płatności, rozbudowa systemu powiadomień mailowych z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi oraz praktyczne zastosowania backend workflows i automatyzacji.

W ostatnim tygodniu skupimy się przede wszystkim na tym, aby wdrożyć do naszej aplikacji to co powinna posiadać każda z nich, czyli funkcjonalny system płatności, dzięki któremu nasi użytkownicy będą mogli bookować swoje pobyty i opłacać je z wykorzystaniem najbezpieczniejszego dostępnego rozwiązania jakim jest Stripe.

Dodatkowo takie rozwiązanie to oczywiście i zysk dla nas, czyli administratorów serwisu, ponieważ będziemy mogli w końcu zacząć na nim zarabiać. Nie zapomnimy również o tym, by w ramach naszej aplikacji wysyłać odpowiednie powiadomienia mailowe z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi, takich jak np. SendGrid. Takie rozwiązanie zapewni nam spójny brand w komunikacji z użytkownikami.

Kolejno porozmawiamy sobie o tym czym są API i jak się z nimi łączyć poprzez dostępny w Bubble plugin API Connector. Sprawdzimy jak możemy go wykorzystać zarówno w przypadku Stripe, ale również i takich rozwiązań jak easycart.

Na koniec skupimy się na niesamowicie ważnej kwestii jaką są backend workflows, porozmawiamy sobie o tym czym różnią się od standardowych workflows i kiedy z nich korzystać. Nie zabraknie także praktycznych przykładów na to jak możemy je wykorzystać w naszej aplikacji.

Ostatnim krokiem będzie oczywiście publikacja naszego dzieła pod customową domeną, porozmawiamy sobie o tym co to oznacza dla nas, jako developerów, a na koniec podsumujemy dotychczasową pracę i zastanowimy się nad dalszym rozwojem. 

Cel: Nauka tego jak wykorzystać najbardziej bezpieczny i sprawdzony na całym świecie system płatności jakim jest Stripe. Wzbogacenie naszych umiejętności o praktyczne wykorzystanie API Connector, systemów mailingowych, backend workflows i prostych automatyzacji.

Różne warianty dostępu do Sprintu 🔓

Możesz wziąć udział w Sprincie na dwa różne sposoby - kupując bezterminowy dostęp, albo w ramach istniejącego abonamentu. W przypadku istniejącego abonamentu, możesz wziąć udział w jednym Sprincie w miesiącu. Dostęp odbierzesz zarówno na stronie Sprintu jak i w ramach Skrzyni Skarbów. Poniżej znajdziesz natomiast krótkie porównanie:

Pojedynczy zakup

Abonament

Dostęp do materiałów Sprintu

bezterminowy

dopóki płacisz abonament

Kanały społeczności

tylko Sprintu i specjalizacji

wszystkie

Czas dostępu do społeczności

na miesiąc

dopóki płacisz abonament

Dostęp do całego eduweb

FAQ
Co to w ogóle jest ten Sprint?
expand_more
Sprint to unikalny format przekazywania wiedzy, który jest niezwykle skuteczny. Uczysz się jednej, małej rzeczy, ale systematycznie przez 3 tygodnie. Sprinty są bardzo praktyczne i pozwalają Ci opanować określoną umiejętność, rozpocząć własny projekt lub w końcu nauczyć się czegoś, co chodziło Ci po głowie od dawna. Unikalna formuła Sprintu to połączenie samodzielnej nauki (asynchronicznie, w Twoim czasie) ze społecznością osób, które razem z Tobą przystępują do sprintu i mają do dyspozycji wspólne forum dyskusyjne (Ahoy!). To także nauka z nagranych materiałów, które stanowią fundament Sprintu, z dodatkiem spotkań na żywo, z udziałem mentorów i zaproszonych gości, w których możesz wziąć udział. Czyli uczysz się we własnym tempie, ale utrzymujesz motywację dzięki społeczności, mentorom i harmonogramowi Sprintu. Zamiast zastanawiać się, z których źródeł skorzystać lub jakie kursy wybrać, masz wszystko podane jak na tacy, w angażującym, krótkim i konkretnym formacie, nastawionym na osiągnięcie Twojego celu. To się nie może nie udać!
Jak mogę uzyskać dostęp do Sprintu?
expand_more
Dostęp możesz uzyskać na dwa sposoby: wykupując pojedynczy Sprint (wówczas dostęp do materiałów Sprintu masz bezterminowo) lub w ramach abonamentu eduweb (zyskujesz dostęp do całego eduweb, ale materiały są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz abonament). Abonament jest w korzystnej cenie a dodatkowo gwarantuje Ci dostęp do wielu innych materiałów a przy zakupie możesz zdecydować, do którego Sprintu dołączasz. Z kolei Sprint kupowany pojedynczo jest droższy, ale jego główny kurs zachowasz na zawsze - po rozpoczęciu przypniemy go do Twojego konta na eduweb. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Czym się różnią Sprinty od kursów eduweb?
expand_more
Sprinty to nauka w konkretnym czasie, z mentorem, wspierana społecznością. Uczysz się w grupie, realizujesz konkretne zadania w celu osiągnięcia celu. To nauka, która łaczy ze sobą zalety kursów i asynchronicznego podejścia do zdobywania wiedzy z zaangażowaniem i pracą w grupie oraz z mentorem. W ramach Sprintu na ogół przerabiamy jeden kurs eduweb w formie playlisty, ale jest on obudowany dodatkowymi aktywnościami, postami na społeczności, dedykowaną przestrzenią, spotkaniami na żywo i konsultacjami oraz konkretnym planem działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu. U podstaw jest na ogół kurs, lub jego część, playlista, ale sam Sprint to znacznie więcej niż przerabianie go wspólnie. To szereg dodatkowych materiałów, zadań, ćwiczeń i inne ciekawe i motywujące wydarzenia!
Co jeśli już mam abonament eduweb?
expand_more
Jeśli opłacasz już abonament eduweb, a nie kupujesz go w celu dołączenia do Sprintu, możesz dalej wziąć udział w Sprincie, za określoną liczbę $AHOY. Koniecznie musisz jednak posiadać wariant abonamentu z dostępem do społeczności ahoy! Sprinty znajdują się w Skrzyni Skarbów, skąd możesz do nich dołączyć o ile masz odpowiednia liczbę monet na koncie. W jednym miesiącu możesz dołączyć tylko do jednego Sprintu. Tutaj znajdziesz wideo z omówieniem wariantów dostępu.
Na jak długo zachowam materiały?
expand_more
Jeśli kupujesz pojedynczy Sprint, dostęp do głównych materiałów Sprintu: kursu, a także lekcji - zachowasz bezterminowo. Kurs ze Sprintu przypniemy do Twojego konta na eduweb. Dostęp do społeczności będziesz mieć jednak tylko na czas Sprintu. Jeśli kupujesz abonament, dostęp do wszystkich zasobów - kursu, społeczności, postów, będziesz mieć tak długo, jak długo opłacasz abonament eduweb.
Czy dostanę fakturę VAT?
expand_more
Tak, oczywiście. Fakturę wystawiamy automatycznie i przesyłamy do każdego zamówienia, które ma podany NIP w koszyku. Zakupy obsługuje easycart.pl
Z czego składa się Sprint?
expand_more
Głównym materiałem sprintu jest kurs, do którego otrzymasz dostęp i który możesz przerabiać asynchronicznie. Równolegle, otrzymasz dostęp do specjalnych kanałów społeczności, gdzie znajdziesz mentora i innych uczestników Sprintu. Niemal codziennie na społeczności będą pojawiać się posty, które otrzymasz również mailowo jeśli włączysz powiadomienia. Średnio raz w tygodniu planujemy wydarzenie na żywo wokół Sprintu, które obywa się na Zoom, wieczorem. Możesz tam zadać pytania a niekiedy zapraszamy na to wydarzenie ciekawych gości. Sesje na żywo są nagrywane i dostępne później na społeczności. Tydzień po zakończeniu Sprintu zamykamy przestrzeń na społeczności, a Ty możesz zdecydować, czy zostać na niej dalej w ramach abonamentu.
Gdzie będzie dostęp do materiałów?
expand_more
Na platformie eduweb, w formie kursu lub playlisty, a także na społeczności Ahoy! w ramach dedykowanego kanału, który powstaje na czas Sprintu.
Jak długo mam dostęp do społeczności?
expand_more
Jeśli kupujesz Sprint pojedynczo, przez miesiąc od rozpoczęcia Sprintu. Jeśli masz go w ramach abonamentu, tak długo, jak płacisz abonament.
Czy dostanę certyfikat?
expand_more
Tak, po przerobieniu wszystkich materiałów, otrzymasz Certyfikat na eduweb. Będzie przypisany do Twojego konta.
Ile czasu potrzebuję na naukę w sprincie?
expand_more
Na naukę potrzebujesz średnio około godzinę dziennie. Oczywiście, możesz przeznaczyć więcej czasu, ale staramy się aby Sprinty były krótką formą, z niewielką ilością materiałów do przyswojenia. Zdecydowanie bardziej zależy nam na osiągnięciu małego celu, stąd w wielu Sprintach wykonasz swoje własne prace i zadania. Zwykle do przerobienia jest kilka-kilkanaście minut materiału dziennie i krótka forma tekstowa. Dodatkowy czas warto poświecić na własny research i wykonywanie zadań.
Co jeśli Sprint okaże się czymś nie dla mnie?
expand_more
Zarówno w przypadku zakupu Sprintu pojedynczo, jak i abonamentu, masz 14 dni od zakupu na zwrot bez pytań - możesz zawnioskować o niego w panelu easycart.
Prowadzący
Krzysiek Piekarz
Krzysiek Piekarz
https://webdevcaveman.com
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Nazywam się Krzysztof Piekarz i od wielu lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Przez długi czas byłem wielkim zwolennikiem kodowania i pracy z frameworkiem React. Obecnie jednak stawiam na nowoczesne narzędzia no-code/low-code, które stały się nieodłącznym elementem mojej pracy. Dodatkowo w ramach zarówno swoich projektów, jak i tych tworzonych dla klientów, wykorzystuję automatyzacje tworzone za pomocą takich narzędzi jak Zapier i Integromat. To właśnie na ich bazie w 2020 roku postał mój autorski projekt WebDevCaveMan (https://www.webdevcaveman.com). W swojej pracy nieustannie poznaję i wykorzystuję nowe rozwiązania no-code by zawsze być na bieżąco. Podzielę się z Tobą swoją wiedzą by korzystanie z nich nie stanowiło dla Ciebie problemu. Mam również nadzieję, że podobnie jak ja dostrzeżesz ogromny potencjał jaki daje możliwość tworzenia stron lub aplikacji bez konieczności kodowania.