Zamień ten tekst na URL Webhooka

Jesteś w miejscu pełnym skarbów. Ahoy to społeczność tech & design zorientowana na wymianę wiedzy, inspiracji ale przede wszystkim — wspólne działanie.

4000+ uczestników

Ahoy! to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą społeczność. Znajdziesz tu ekspertów różnych dziedzin, którzy wspólnie tworzą projekty i nawiązują przyjaźnie. Łączy ich ciekawość i chęć dzielenia się wiedzą. To świetna załoga — zostań jej częścią!

Branżowe dyskusje i pomoc

W ramach społeczności możesz zapytać o pomoc, pochwalić się osiągnięciami lub zebrać grupę do wspólnego projektu, czy porozmawiać szczerze o stawkach i pracy w branży — to wszystko odbywa się w przyjaznej i pełnej szacunku atmosferze.

Spotkania, sprinty i aktywności

Organizujemy mnóstwo wydarzeń i spotkań, zarówno online jak i offline, a kolejne sezony odkrywają wiele tematycznych aktywności. Sprinty to wyjątkowe, 3 tygodniowe wydarzenia, w ramach których zdobędziesz bardzo konkretne umiejętności.

Przepastne archiwa i bonusy

W naszej skrzyni skarbów znajdziesz przepustki na zamknięte wydarzenia, darmowe wejściówki, szereg zniżek od naszych partnerów i wiele więcej! Czekają też na Ciebie archiwalne wydania newslettera a także dziesiątki nagrań w naszej bazie wiedzy.

“W przeciwieństwie do platform social media czy grup na fb, Ahoy! to miejsce bardzo jakościowych dyskusji oraz nawiązywania prawdziwych przyjaźni”

Jakie kategorie znajdziesz na Ahoy?

Nasza społeczność jest wyjątkowa, ponieważ gromadzi zasoby z różnych specjalizacji. W ten sposób każdy na Ahoy! ma coś do zaoferowania w zakresie swojej ekspertyzy, ale też jest początkujący w innych tematach. To unikalna wartość, która pozwala naszym uczestnikom rozwijać się i zakładać wspólne projekty, uzupełniając się wzajemnie kompetencjami.

Spotkania, sprinty i aktywności

Full-stack i Programowanie

UI, UX i Webdesign

Grafika, Motion i 3D

Foto, Audio i Wideo

Kanały ogólne — AI, Web3 i inne, dostępne dla wszystkich

Ahoy Pirates NFT

Piraci — nasze NFT

Patrzymy realistycznie na technologię i wspólnie poznajemy nowe trendy. Przykładem jest bezpłatne NFT naszej społeczności, tworzone w duchu Web 3 a dające szereg korzyści posiadaczom.

$Ahoy COINS illustration

$AHOY — nasza waluta

Na społeczności wprowadziliśmy też własną walutę, którą można otrzymywać w zamian za różne aktywności. Za zarobione w ten sposób $AHOY odbierzesz na przykład wejściówki na najlepsze branżowe wydarzenia.

Ahoy Shipyarrd illustration

Shipyarrd

Wspólnie tworzymy szereg projektów, zarówno non-profit jak oprawa wydarzeń (np. meet.js) i przedsięwzięć, z których powstają całe firmy jak Automation House. W przyszłości planujemy więcej inicjatyw tego typu pod banderą Shipyarrd.

Zapisz się na listę oczekujących
Eduweb logo

Od 15 lat wspólnie z entuzjastami technologii i praktykami tworzymy wyjątkowe miejsce jakim jest eduweb. Jednocześnie przez cały ten czas dążyliśmy do tego, czym serwis właśnie się staje. Jego kolejna odsłona, dzięki społeczności Ahoy! jest bliższa spełnienia naszej edukacyjnej misji niż kiedykolwiek wcześniej - mam nadzieję, że dołączysz do nas i wspólnie będziemy kreować to wyjątkowe miejsce.

Grzegorz Róg & Adam Gospodarczyk

Grzegorz i Adam

Twórcy Ahoy! i eduweb

Co dostajesz w ramach Ahoy?

Nasza społeczność to, poza jakościowymi dyskusjami, szereg inicjatyw, które prowadzimy w ramach Sezonów trwających 3-6 miesięcy. W ich ramach możesz liczyć na bardzo konkretną dawkę wiedzy i wydarzeń.

Grupy mastermind

3-tygodniowe sprinty z technologii

Wspólne projekty i wsparcie dla non-profit

Q&A ze specjalistami z branży

Zniżki i promocje od naszych partnerów

Darmowe wejściówki na najlepsze konferencje

Spotkania offline i wydarzenia

LOOT BOX to nasza piracka skrzynia skarbów — zawiera mnóstwo bezpłatnych treści, wejściówki na najlepsze wydarzenia i konferencje, zniżki od naszych partnerów i inne kosztowności.

Ostatnie wydarzenia

W ramach społeczności organizujemy różne rodzaje spotkań — jednorazowe, cykliczne, online i offline. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz wziąć w nich udział na żywo lub obejrzeć w bazie wiedzy, którą utrzymujemy w ramach serwisu.

25.7.2024

🔴 Lipcowy Foto Q&A

23.7.2024

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

9.7.2024

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

1.7.2024

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

27.6.2024

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

Ahoy mintpass ilustration

Jak dostać się do społeczności?

Społeczność Ahoy! jest ściśle związana z serwisem eduweb — dostęp otrzymasz razem z odpowiednim planem eduweb obejmującym jedną (99 zł) lub wszystkie specjalizacje (199 zł). W zależności od Twojego wyboru, otrzymasz także możliwość korzystania z odpowiednich przestrzeni na Ahoy! Plan ze społecznością obejmuje:

Dostęp do wszystkich kursów eduweb lub do wybranej specjalizacji

Odpowiedni dostęp do kanałów w ramach Ahoy!

Możliwość zbierania $AHOY i wykorzystania NFT

Bonusy z Loot Boxa (bilety, dostępy i inne)

Archiwum spotkań na żywo i newsletterów i wiele więcej!

Przeglądaj plany eduweb i Ahoy!

Najciekawsze wątki w społeczności

Sprawdź różne tematy poruszane przez członków naszej społeczności.

Z Anią przy kawie
Opublikowane
2024-06-16
Zobacz wątek
Porównywanie ofert w Anything LLM
Opublikowane
2024-06-14
Zobacz wątek
RSS agregator
Opublikowane
2024-06-13
Zobacz wątek
Jak Zautomatyzować Tworzenie Banerów z Użyciem NoCode? (📝 Instrukcja krok po kroku, 2️⃣ sposoby)
Opublikowane
2024-06-12
Zobacz wątek
Czym najlepiej dzisiaj zrobić Avatara AI? ➡️ HeyGen vs D-ID vs Synthesia vs Creatify vs Elai.io vs Colossyan AI
Opublikowane
2024-06-12
Zobacz wątek