Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
120
stron treści
Autor:
Adam Gospodarczyk
Bezpłatne aktualizacje
Ostatnia rewizja
2023-06-25
🔥
Kupiło
850
osób
Full-stack i Programowanie

Programowanie na autopilocie

Wyobraź sobie esencję mojej wiedzy o automatyzacji, z nastawieniem na wykorzystanie pełnego potencjału znajomości programowania, które przeniosą Twoją pracę i codzienne aktywności na kolejny poziom. A przy okazji...zbudujesz swoją Armię Robotów która będzie dla Ciebie pracować dzień i noc!

Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Bartłomiej Oliwa
Bartłomiej Oliwa

Ukończyłem cały e-book i jak zwykle to bywa u Adama - mega wartościowy content, proste wprowadzenie do tematu i szybko można zastosować porady dzięki makrom i scenariuszom. 🤯 ← ja po przeczytaniu ;D IMO zdecydowanie warto przeczytać i wdrożyć u siebie i w swojej firmie.

5.0
/5
Opis

Ten e-book to niemal 120 stron zawierających najważniejsze koncepcje i narzędzia, jakie przez ostatnie lata w praktyce wykorzystuję do budowania setek scenariuszy automatyzacji i makr, które oszczędzają mi dziesiątki godzin pracy i wydłużają dobę.

Ten e-book to m.in.:

 • moje najbardziej skuteczne techniki pracy i konfiguracje aplikacji oraz narzędzi
 • moje sposoby na budowanie perfekcyjnego otoczenia oraz odkrywania sprawdzonych źródeł wiedzy
 • wskazówki jak Ty też możesz to zrobić
 • dostosowanie narzędzi i aplikacji do Twoich potrzeb
 • pełne wykorzystanie Twojej supermocy - faktu że programujesz
 • koncepcje wykorzystania ekosystemu JavaScriptu do łatwej budowy automatyzacji i makr
 • połączenie Twojego Maca z zewnętrznymi usługami
 • praktyczne porady i przykłady Tworzenia Twoich własnych mikroserwisów i API na VPS
 • sprytne wykorzystanie no-code na Twoją korzyść
 • moje najlepsze źródła wiedzy o automatyzacji i ekosystemie Apple
 • moje strategie i techniki Tworzenia Armii Robotów, która pracuje dla mnie już teraz
 • gotowe do pobrania makra Keyboard Maestro & Shortcuts!

Dla kogo

Jeżeli chcesz wykorzystać fakt, że programujesz nie tylko w pracy i zależy Ci na zmaksymalizowaniu potencjału posiadanych umiejętności to tak, ten e-book jest dla Ciebie.

W szczególności jeżeli interesuje Cię znacząca, sprytna i stosunkowo łatwa do wdrożenia automatyzacja Twojej pracy, która może oszczędzać Ci dziesiątki godzin każdego miesiąca. W takiej sytuacji nie mam wątpliwości, że ten materiał jest dla Ciebie i pozytywnie wpłynie na Twoją codzienność.

Jeżeli jednak czujesz, że wykorzystujesz maksymalny potencjał urządzeń i aplikacji z którymi pracujesz a automatyzowanie Twojej pracy nie stanowi dla Ciebie żadnego wyzwania i wręcz otaczają Cię roboty, to w tym e-booku mogą zainteresować Cię wyłącznie niektóre elementy dotyczące mojego stylu pracy, które mogą okazać się dla Ciebie użyteczne.

Spis treści
Autorzy
Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Bio

Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.