Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
136
stron treści
Autor:
Adam Gospodarczyk
Autor:
Jakub Mrugalski
Bezpłatne aktualizacje
Ostatnia rewizja
2023-08-21
🔥
Kupiło
1429
osób
Biznes i Automatyzacje

Codzienność z GPT-4

To już trzecie wydanie Codzienności z GPT-4 zawierające 135 stron wiedzy i technik pracy z modelami OpenAI oraz ich praktycznego zastosowania poprzez makra i automatyzacje. Pomimo tego, że przedstawiona teoria może sprawdzić się także w pracy z ChatGPT lub Bard, nasza uwaga skupia się na zastosowaniu bezpośredniej integracji z GPT-4, dzięki której wystarczy Ci jeden skrót klawiszowy, aby zrealizować rozmaite zadania.

Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Jakub Mrugalski
Jakub Mrugalski
Twórca mikr.us
Jan Wilczyński
Jan Wilczyński
http://programistafrontend.pl/

Wielkie dzięki za to opracowanie. W pigułce pokazana cała feeria bardzo przydatnych usecase-ów GPT-3 wraz z dokładnymi instrukcjami i makrami do pobrania. Przeczytałem raz, porobiłem notatki i po skończeniu od razu zaplanowałem ponowne przejrzenie wielu kwestii.

5.0
/5
Opis

Pod koniec listopada 2022 roku rozpoczęła się nowa era rozwoju Sztucznej Inteligencji, dzięki premierze ChatGPT, który zwrócił uwagę wielu ludzi na temat dużych modeli językowych, takich jak GPT-4

Kilka dni później sam doświadczyłem tej technologii i niemal natychmiast połączyłem z faktem, że programuję i automatyzuję wiele elementów mojej prywatnej i zawodowej codzienności. W ten sposób od praktycznej strony poznawałem możliwości oraz ograniczenia dostępnych narzędzi AI.

Dziś na każdym kroku towarzyszy mi Alice, asystentka AI połączona ze źródłami wiedzy, moimi aplikacjami oraz urządzeniami. Związane z tym możliwości, wyższa efektywność oraz wygoda również rozpoczęły "nową erę" mojego stylu pracy.

Opracowanie takiego systemu wymagało mnóstwo czasu i pracy związanej z szukaniem rozwiązań, projektowaniem ich od podstaw oraz omijania różnych ograniczeń. Z perspektywy czasu widzę, że nie tylko było warto, ale także, że wiele z opracowanych przeze mnie rozwiązań mogę udostępnić innym.

Aby w pełni wykorzystać potencjał jaki daje połączenie automatyzacji i generatywnej sztucznej inteligencji, konieczne jest także zrozumienie tego, w jaki sposób możemy pracować z modelami udostępnianymi, chociażby przez firmę OpenAI.

W tym e-booku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tego, aby GPT-4 stało się częścią Twojej Codzienności. Mam na myśli wiedzę o działaniu modeli, techniki projektowania promptów, gotowe makra Shortcuts (macOS), snippety aplikacji Alice (macOS / Windows) oraz scenariusze automatyzacji make.com.

W rezultacie GPT-4 stanie się dla Ciebie dostępne w dowolnym miejscu na Twoim komputerze oraz telefonie (iOS).

Dla kogo

Stworzyliśmy ten e-book z myślą o przekazaniu naszych technik pracy z GPT-4. Jeżeli znasz już ChatGPT i chcesz lepiej wykorzystywać jego możliwości, ten e-book jest dla Ciebie.

Przygotowane przez nas makra i skrypty nie wymagają od Ciebie znajomości żadnych narzędzi, ponieważ dołączamy instrukcję ich uruchomienia. Jeżeli jednak znasz Shortcuts (macOS) i Make.com, będziesz w stanie z łatwością rozbudować to, co przygotowaliśmy. Niezależnie od Twojej wiedzy, będziesz w stanie wykorzystywać GPT-4, który będzie dla Ciebie dostępny pod skrótem klawiszowym.

Opracowane przez nas przykłady sami wykorzystujemy w naszej codzienności i prawdopodobnie nie wszystkie będą w pełni dopasowane do Twoich zadań. Dlatego dołączamy nasze pomysły na proste zmiany, które możesz wprowadzić, aby dostosować nasze przykłady do swoich potrzeb.

Spis treści
Autorzy
Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Bio

Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.

Jakub Mrugalski
Jakub Mrugalski
Twórca mikr.us
Bio

Kuba, znany w sieci jako 'Unknow', jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Prowadzi trzy kanały na Youtube, gdzie porusza tematy technologiczne, filozoficzne. Zajmuje się również prowadzeniem kursów online i szkoleń z zakresu WEB Security. Jest twórcą kilku projektów internetowych, w tym cotygodniowego zestawienia linków technologicznych #unknowNews i serwisu MIKR.US, oferującego serwery VPS do nauki. Prowadzi dwie grupy na Facebooku - jedną dla osób uczących się administracji serwerami, drugą dla promocji z branży IT. Jest autorem poradnika na temat prowadzenia grup na Facebooku oraz twórcą rozszerzenia do przeglądarek "Książkowa Cebula". Można go również znaleźć na Githubie, Pinterest, ProductHunt, Filmweb. Wystąpił w kilku podcastach/audycjach. Jego CV jest dostępne na LinkedIn.