Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
275
stron treści
Autor:
Adam Gospodarczyk
Autor:
Grzegorz Róg
Bezpłatne aktualizacje
Ostatnia rewizja
2023-06-25
🔥
Kupiło
778
osób
Biznes i Automatyzacje

Codzienność na autopilocie

Wyobraź sobie esencję mojej wiedzy o automatyzacji, z wykluczeniem skomplikowanych technik, którą możesz wdrożyć nawet w ciągu jednego wieczoru!

Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
**Idea Architect**
Wojtek Gruszka
Wojtek Gruszka

Ten e-book będzie genialną inspiracją i instrukcją w pierwszych krokach przygody z optymalizacją pracy. Zagadnienia są wyjaśnione prosto i zrozumiale, a zaprezentowane możliwości powodują, że czacha dymi. Tak dobrego materiału jeszcze w polskim internecie nie czytałem. A gotowe makra do pobrania to już jest z HIT!

5.0
/5
Opis

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda dzień osoby, której pracę wspomagają setki robotów, automatyzacji i AI, a następnie zastosować najciekawsze techniki u siebie - to jest dobre miejsce. 

W książce, którą masz przed sobą, znajdziesz bardzo praktyczne kompendium produktywności w oparciu o narzędzia, automatyzację i AI. Dowiesz się, jak wykorzystać do maksimum możliwości oprogramowania, no-code oraz narzędzi, które możesz zatrudnić do wykonywania Twoich obowiązków niemal na autopilocie. 

E-book zawiera mnóstwo konkretnych, praktycznych przykładów z naszej codzienności - nie tylko dnia w pracy, ale też wspomagania prywatnych zadań i organizacji czasu. To więcej niż gotowe recepty. To także podejście i odpowiedni mindset, który pozwoli Ci pracować wydajniej i skupić się na tym, co ważne. 

Techniki, które omawiamy w tym e-booku pozwalają nam prowadzić operacyjnie niemal 10 projektów, czyli dobrze prosperujących przedsiębiorstw a wykorzystujemy do tego wysoką efektywność i przewagi, którą daje nam technologia!

Ten e-book to niemal 275 stron praktycznych wskazówek, w których przeprowadzam Cię krok po kroku przez m.in.:

  • moje najbardziej skuteczne i łatwe do wdrożenia techniki pracy
  • dostosowanie swojego “systemu” pracy,
  • minimalistyczną i efektywną konfigurację systemu operacyjnego macOS (ze wskazówkami również dla Windowsa)
  • odkrywanie, wybór i konfigurację aplikacji aplikacji
  • przydatne funkcje systemu macOS i iOS o których prawdopodobnie nie wiesz
  • automatyzacje kalendarza oraz poczty
  • automatyzacje które pomogą Ci zarządzać zadaniami
  • stworzenie własnych robotów oraz makr, które natychmiast zaczną oszczędzać Twój czas
  • połączenie ze sobą aplikacji z których korzystasz bez kodowania
  • dziesiątek przykładów usprawnień, które możesz zacząć odkrywać i wdrażać w swojej codziennej pracy, praktycznie od zaraz

Dla kogo

Jeżeli zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu Twojego czasu i energii to tak, ten e-book jest dla Ciebie.

W szczególności jeżeli automatyzacja i znacząca optymalizacja pracy na komputerze i smartphone to obszar który chcesz lepiej poznać. Wtedy nie mam wątpliwości, że ten materiał jest dla Ciebie i będzie mieć znaczący, pozytywny wpływ na Twoją codzienność.

Jeśli jesteś osobą zupełnie początkującą w zakresie automatyzacji i no-code, polecamy przerobienie najpierw (lub równolegle) e-booka Automatyzacja dla Każdego, żeby wycisnąć z tego tytułu jeszcze więcej.

Jeżeli jednak czujesz, że wykorzystujesz maksymalny potencjał urządzeń i aplikacji z którymi pracujesz a automatyzowanie Twojej pracy nie stanowi dla Ciebie żadnego wyzwania i wręcz otaczają Cię roboty, to w tym e-booku mogą zainteresować Cię wyłącznie niektóre elementy dotyczące mojego stylu pracy, które mogą okazać się dla Ciebie użyteczne.

Spis treści
Autorzy
Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Bio

Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.

Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
**Idea Architect**
Bio

W swojej pracy łączy na co dzień projektowanie, automatyzacje, oraz nowoczesne podejście do edukacji oraz dzielenia się wiedzą. Tworzy eduweb.pl oraz społeczność technologiczną. Poza tym prowadzi szereg internetowych projektów i startupów w Polsce i za granicą - na przykład easycart.pl (easy.tools) oraz współtworzy na przykład zencal.io czy BRAVE. Dużą wagę przykłada do świetnych doświadczeń użytkownika i tworzenia produktów, które dają wartość, a wszystko inne stara się automatyzować. 

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!