Zamień ten tekst na URL Webhooka

Promocyjna cena przez
0
dni
0
h
0
m
0
s
100
stron treści
Autor:
Adam Gospodarczyk
Autor:
Grzegorz Róg
Bezpłatne aktualizacje
Ostatnia rewizja
2023-06-25
🔥
Kupiło
251
osób
Biznes i Automatyzacje

Automatyzacja dla każdego

Kompendium, będące fundamentem nowoczesnego podejścia do automatyzacji. To punkt wyjścia do fascynującej przygody, która pozwoli Ci odzyskać czas. Napisany jak podręcznik for dummies, pozwoli Ci odnaleźć się w świecie automatyzacji, zainspirować i zyskać kluczową wiedzę.

Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
**Idea Architect**
Wojtek Dasiukiewicz
Wojtek Dasiukiewicz
https://zencal.io

Ebook można podsumować jednym słowem - mięsko 🍖 Jest to idealny materiał dla osób, które dopiero chcą postawić pierwsze kroki w świecie Automatyzacji lub takich, które potrzebują konkretnych inspiracji/przykładów jego wykorzystania

5.0
/5
Opis

Ten ebook przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chcą zrozumieć, czym jest nowoczesne podejście do automatyzacji procesów - zarówno tych w firmie, pracy freelancera, czy po prostu w służbie produktywności i szybszej realizacji codziennych obowiązków. 

Obecnie otacza nas mnóstwo komunikatów, zadań, maili, akcji do wykonania. Łatwo w tym wszystkim się pogubić i popaść we frustrację, gdy nawet najmniejsze zadanie może okazać się trudne do wykonania w natłoku spraw. 

Automatyzacja jest odpowiedzią na ten problem. Pozwoli Ci skupić się na ważnych rzeczach, podczas gdy w tle pracować dla Ciebie będą roboty, które wykonają zadania, uporządkują wiadomości i uwolnią Twój czas. To coś, co jest konieczne abyś mógł/mogła funkcjonować wydajnie.

Automatyzacja w firmie to także ważny temat i każde przedsiębiorstwo musi unowocześniać swoje procesy i delegować zadania, a jednym z najlepszych sposobów jest delegacja do robotów i scenariuszy, które będą pracować wspierając Twoją firmę w różnych obszarach - sprzedaży, marketingu, obsługi klienta etc. Obecnie to już nie tylko nowinka, ale wręcz wymóg, aby pozostać konkurencyjnym. Ta książka wyjaśni Ci niezbędne podstawy automatyzacji procesów, które rozwiniesz w swoim przedsiębiorstwie.

Książka zawiera między innymi:

  • 80+ stron materiału
  • praktyczne projekty automatyzacji
  • dziesiątki opisanych narzędzi no-code
  • kilkadziesiąt gotowych scenariuszy automatyzacji
  • bezpłatne uaktualnienia!
Dla kogo

Dla każdej osoby, także nietechnicznej, która chce zrozumieć jak roboty mogą pomóc jej w pracy i codziennym życiu.

Spis treści
Autorzy
Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
overment
Bio

Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.

Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
**Idea Architect**
Bio

Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!