Zamień ten tekst na URL Webhooka

Dołącz do programu juz teraz!
Dołączając do programu dołączasz jednocześnie do wszystkich wydarzeń, które wchodzą w jego skład.
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano do programu.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Program trwa od
11.12.2023
do
11.1.2024

Program Noworoczny

Zapraszamy na 4 webinarowe spotkania, które pomogą Ci osiągnąć efektywność w biznesie i życiu. Podzielimy się własnymi doświadczeniami z dziesiątek projektów. Nasze spotkania, w grudniu i styczniu, obejmą tematy nawyków, produktywności, pracy głębokiej, nowoczesnych narzędzi i ustalania celów. Konkretne wskazówki, bez lania wody. Dla każdego, kto dąży do efektywnej pracy i satysfakcji z osiągnięć. Wejdź z nami w Nowy Rok i osiągnij swoje cele!

Ludwik C. Siadlak
Ludwik C. Siadlak
https://siadlak.com/
Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
eduweb.pl
Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
eduweb.pl
Opis

W biznesie, pracy i życiu chodzi o efektywność. Nikt z nas (Ty pewnie też), nie chce pracować po 12 godzin dziennie. To jest droga donikąd. Przez ostatnie lata zrozumieliśmy, że w tym wszystkim nie chodzi o ciężką pracę. Tu chodzi o mądrą pracę, która nas wspiera i pozwala się rozwijać. 

Przeprowadziliśmy na sobie dziesiątki eksperymentów rozwijając biznesy, projekty czy samych siebie. Sprawdziliśmy co działa, a co jest tylko marketingową, powtarzaną bezmyślnie błyskotką. Właśnie dlatego — chcemy Ci pokazać lepszą drogę, która pomoże Ci w mądrym rozpoczęciu roku. Drogę z naciskiem na produktywność, zrozumienie celu, eksplorowanie nowoczesnych narzędzi i… wypracowanie na tej podstawie konkretnych nawyków. 

Pokażemy, jak sami pracujemy i damy Ci wachlarz możliwości, z których wybierzesz elementy pasujące do Ciebie i stworzysz swoje środowisko pracy i realizacji celów.

Program, do którego Cię zapraszamy to 4 webinarowe spotkania poprzedzone lekcją wprowadzającą. 2 razy spotkamy się w grudniu i 2 razy w styczniu. Przed każdym spotkaniem otrzymasz również lekcje wprowadzającą.

Porozmawiamy o nawykach, które ułatwiają pracę, podejściu do produktywności w świecie pełnym rozproszeń, pracy głębokiej nad rzeczami naprawdę ważnymi, technologii wspomagającej codzienną pracę, ustalaniu ważnych i satysfakcjonujących celów oraz dowożeniu postanowień noworocznych bez zajeżdżania się i codziennych poświęceń. 

Bądź z nami na tych 4 darmowych spotkaniach i zacznij LEPIEJ nowy rok!

Dla kogo

Dla każdego, kto ceni zarówno efektywność swojej pracy, jak i satysfakcję z wykonywania codziennych obowiązków! 

Nasze spotkania są dla każdego, kto chce wejść z większym zaangażowaniem w nowy rok i wziąć za rogi swoje plany i marzenia. 

Nie ma znaczenia czy jesteś studentem, specjalistą, freelancerem czy wielomilionowym founderem. 

Porozmawiamy o skuteczności i produktywności w obszarze codziennych wyzwań zawodowych - co dosłownie może pomóc każdej osobie, która chce określić swoje priorytety, działać w zgodzie ze sobą, a jednocześnie wejść na wyższy poziom skuteczności. 

Zero lania wody. Same konkrety i praktycy.

Wydarzenia wchodzące w skład programu
Dołącz do programu juz teraz!
Dołączając do programu dołączasz jednocześnie do wszystkich wydarzeń, które wchodzą w jego skład.
Dziękuję! 
Pomyślnie zapisano do programu.
Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie
Prowadzący
Ludwik C. Siadlak
Ludwik C. Siadlak
https://siadlak.com/
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Przenoszę Produktywność swoich Klientów na najwyższy poziom. Microsoft, HP, Volkswagen, Volvo, ING, mBank, NATO, Wojsko Polskie, Policja Norwegii, US Army, Navy i Marines. Oni już skorzystali. Teraz pora na Ciebie. Działamy?

Adam Gospodarczyk
Adam Gospodarczyk
eduweb.pl
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.

Grzegorz Róg
Grzegorz Róg
eduweb.pl
Średnia ocen autora: 5.0
Bio

W swojej pracy łączy na co dzień projektowanie, automatyzacje, oraz nowoczesne podejście do edukacji oraz dzielenia się wiedzą. Tworzy eduweb.pl oraz społeczność technologiczną. Poza tym prowadzi szereg internetowych projektów i startupów w Polsce i za granicą - na przykład easycart.pl (easy.tools) oraz współtworzy na przykład zencal.io czy BRAVE. Dużą wagę przykłada do świetnych doświadczeń użytkownika i tworzenia produktów, które dają wartość, a wszystko inne stara się automatyzować. 

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!

FAQ
Co muszę zrobić, aby wziąć udział w programie?
expand_more
Wystarczy, że podasz swój adres mailowy na stronie programu, i wybierzesz „zapisz mnie”.
Czy program jest darmowy?
expand_more
Tak, program jest całkowicie darmowy.
Czy otrzymam przypomnienie o poszczególnych wydarzeniach?
expand_more
Tak, w dniu wydarzenia otrzymasz maila z przypomnieniem.
Czy otrzymam materiały dodatkowe?
expand_more
Tak. Dzień przed każdym wydarzeniem otrzymasz mini lekcję tekstową, a dzień po zakończeniu podsumowanie i materiały dodatkowe.
Czy wydarzenia będą nagrywane?
expand_more
Tak. Po zakończeniu otrzymasz nagranie ale warto być z nami na żywo, aby wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi.
Z czego składa się Program?
expand_more
Z czterech wydarzeń na żywo z sesją QA + 4 mini lekcji + 4 lekcji podsumowujących.